close
korkova-podlaha-1
Korková podlaha oživí každé interiérové prostory /
Korková podlaha oživí každé interiérové prostory /

Rozhodujete se, jaký typ podlahy vybrat do vašeho nového nebo rekonstruovaného bytu či domu? Určitě by měla být odolná, pružná, teplá i líbivá na pohled. A přesně tyto parametry splňují korkové podlahy.

Není pravdou, že korkové podlahy se hodí pouze do dětských pokojů a ložnic. Jsou ideální pro všechny obytné místnosti, kde není vlhko, tedy vyjma koupelen nebo saun. Korek jako přírodní materiál krásně hřeje chodidla, a tak mnozí z vás rádi odhodí bačkory. Pokud přesto plánujete pořídit teplovodní podlahové topení, i na něj lze korkovou podlahu položit. Další výhodou je pružnost materiálu, která zajistí šetrnost k vašim kloubům a páteři. V neposlední řadě korek „pohlcuje“ hluk a chození po podlaze vyrobené z tohoto materiálu je příjemně tiché a pohodlné.

Korková podlaha představuje komfort a styl /
Korková podlaha představuje komfort a styl /

Korkové podlahy Meister mají přirozený vzhled a jsou laděny do hnědých, krémových a bílých tónů. Vyrábí se i s potiskem, přičemž si zachovávají přirozenou strukturu korku. Pokud máte hodně prosvětlenou místnost s bohatým slunečním zářením, je možné, že vám korková podlaha časem zesvětlá. Více informací o podlahách naleznete přímo na internetových stránkách výrobce s odkazem www.meister-podlahy.cz. Kromě korkových podlah naleznete v nabídce Podlahy – Meister s.r.o. i laminátové a dřevěné druhy a luxusní podlahy WoodPowder. I tyto typy jsou vyrobeny z kvalitního materiálu a při jejich výrobě podléhají přísným kritériím. WoodPowder disponují odolnými povrchy s doživotní zárukou na otěr. Charakterizuje je teplý povrch, 3D struktura, nadčasový dekor a mnoho dalších pozitivních vlastností, pokud tedy plánujete položit podlahu na namáhaný obytný objekt, tento typ pro vás bude ideální.

Korkové podlahy Meister a mnohé další uvedené v nabídce společnosti vás jistě nadchnou a budou těmi pravými pro vaše pohodlné bydlení. Prohlédněte si je tedy online a pořiďte si některou z nich.

Tags : podlahy

Komentáře k článku