close
Spolupráce

Vyberte si odolné zásuvky a vypínače, které vás nezklamou funkčností ani designem

zasuvka

I když se jedná vlastně jen o malé a nenápadné věci, ve skutečnosti hrají v našem bydlení zásadní roli. Řeč je o zásuvkách a vypínačích, kterým často nevěnujeme velkou pozornost, ale možná bychom tento přístup měli přehodnotit.

Existuje mnoho druhů, ze kterých můžeme vybírat, základem je především vědět, co potřebujeme. Vyplatí se proto připravit si podrobný seznam, který je dobré sepsat ve spolupráci s elektrikářem. Tak budete mít jistotu, že nakoupíte přesně tolik zásuvek a vypínačů, kolik potřebujete.

Ujasněte si základní parametry

Elektrikář bude přesně vědět, zda máte připravené krabičky na 3 a více zásuvek, nebo bude stačit pořídit jen jedno a dvojzásuvky. U vypínače zase potřebujete vědět, zda koupit jednopólový, střídavý, křížový neb řazení 5? Jakmile tyto odpovědi máte, je snadné pustit se do nákupu.

Zásuvky a vypínače Schneider

Pokud hledáte technologicky precizně zpracované výrobky a rádi si vybíráte z barev a materiálů, jsou zásuvky a vypínače Schneider tou pravou volbou pro vás.

·       Vypínače a zásuvky Sedna Design/elements 

Jde o moderní řadu zásuvek a vypínačů, která nabízí kvalitní bezšroubové, kompaktní mechanismy a zároveň velmi příjemný a atraktivní design. To vše navíc za rozumnou cenu. Vypínače a zásuvky Sedna Deisign/Elements jsou univerzální volbou.

·       Vypínače Unica

Na výběr je hned několik designů, které se liší svou nápaditostí. V nabídce jsou i pestrobarevné kousky, ale základní tvary a barvy také nechybí. Navíc je možné si vypínače Unica doslova sestavit na míru.

·       Vypínače a zásuvky Asfora

Dostanete skutečně maximální kvalitu za minimální náklady. Jsou velmi spolehlivé a pyšní se nadčasovým designem a decentními barevnými variacemi. Vypínače a zásuvky Asfora jsou univerzální řešení, které udělá parádu skutečně kdekoliv.

·       Zásuvky Mureva

Pokud potřebujete zásuvky na ven, pak jsou tyto ideálním řešením. Jsou velmi odolné a zajišťují maximální funkčnost, ale i styl. Nejoblíbenějším typem jsou zásuvky Mureva styl55, na které se skutečně můžete maximálně spolehnout.

Zdroj náhledového obrázku: Pixabay

Komentáře k článku