close
garnýže jsou k dispozici v mnoha variacích
garnýže jsou k dispozici v mnoha variacích

Jistě se shodneme na tom, že garnýže jsou důležitým a praktickým bytovým doplňkem, se kterým se setkáváme ve většině domácností. V dnešní době se však můžete do výběru, mnohem více než dříve, angažovat. A to nejen vaše představy ale i požadavky. Lze si totiž volit z více variací, takže bez nadsázky řečeno, není žádným problémem zakoupit takové garnýže, které do konkrétních obytných prostorů, do kterých je pořizujeme, nejvíce zapadnou.

Všechny tyto tyče na záclony se od sebe kolikrát i podstatně liší. Samozřejmě nejčastěji svojí velikostí nebo tvarem či barvou, avšak i celkovým provedením. Můžeme je rozdělit do tří základních skupin:

  1. garnýže dřevěné,
  2. garnýže kovové,
  3. garnýže hliníkové.

Každá kategorie nabídne charakteristický design.

Někteří z vás můžou tvrdit, že garnýže jsou přežitek. Je to velmi odvážné tvrzení, které se však nezakládá na pravdě.

Jak by měly vypadat garnýže, které se hodí do našich domovů?

moderní zpracování stylových garnýží
moderní zpracování stylových garnýží

V prvé řadě se je potřeba zaměřit na kvalitu, ta nesmí být podceňována.

  • Měly by být dostatečně odolné a měly by poskytnout vysokou životnost a minimální údržbu.
  • Perfektní funkčnost – primární funkce zavěšení záclon nebo závěsů nemůže být narušována žádným zadrháváním nebo zasekáváním při každodenní manipulaci se záclonami a závěsy.
  • V neposlední řadě si jistě většina z vás všimne i pořizovací ceny. Protože se jedná o poměrně drobné vybavení bytu, není třeba se obávat žádných závratných cifer.

Garnýže je možné pořídit v mnohých obchodech s nábytkem nebo bytovými doplňky. Vzhledem k bohaté nabídce se určitě vyplatí pečlivě vybírat. Mějte na paměti, že ne každá prodejna vám garantuje maximální spokojenost. Chcete-li využít internetového nakupování a mít záruku kvality a spokojenosti, která je prověřena mnohými zákazníky, využijte e-shop Garol.cz!

Tags : designmoderní styl

The author Bydlení21.cz

Leave a Response