close
Spolupráce

Vyberte si ze široké škály nových i použitých paletových vozíků

vozik

Vysokozdvižné vozíky nebo paletové vozíky jsou nezbytnou součástí každé haly, skladu nebo provozu, kde se manipuluje s většími náklady. Jsou totiž skutečně nenahraditelnými pomocníky ve chvíli, kdy je potřeba něco odvézt, zvednout, naložit apod. Existuje řada prodejců, kteří nabízí různě kvalitní výrobky, ale jelikož jde vždy o větší investici, vyplatí se sáhnout po nejvyšší kvalitě. Tu nabízí již tradiční prodejce vozíků společnost STILL. Jaká je jejich nabídka a proč vybrat právě jejich služby?

Široké portfolio služeb a produktů

Nezáleží na tom, zda potřebujete VZV, paletový vozík či tahač – STILL vám pomůže vybrat stroj přesně pro vaše potřeby a poradí vám s volbou. Nezáleží, zda potřebujete jen jediný vozík nebo celou jízdní flotilu, vždy v nich najdete spolehlivého partnera. Navíc nemusíte vždy kupovat vozík nový, ale klidně si pořídit i vozík již použitý nebo zvážit pronájem.

Použitý vozík není špatná volba

Nový paleťák může vyjít pěkně draho. Není to malá investice a v dnešní době, kdy každý firma snižuje náklady, kde jen to jde, je určitě na místě zvážit, zda by službu neplnily stejně třeba právě použité vozíky. Společnost STILL vozíky vykupuje, renovuje a znovu nabízí v perfektním stavu k odkoupení. V nabídce najdete široké portfolio vozíků, které jsou přehledně členěny do kategorií, abyste přesně věděli, s jakým opotřebením máte počítat.

Pronájem ušetří spoustu peněz

Jsou také firmy, pro které nedává smysl si pořizovat vozík, protože by jej používaly jen velmi omezenou dobu – například když dorazí jednou za čas nové zboží. Velmi ekonomickou možností tak je pronájem vozíku. Vybrat si můžete prakticky jakýkoliv stroj, třeba i takový, na který byste nikdy nedosáhli, pokud byste jej chtěli koupit. Bez velké a náročné investice tak můžete využít služby VZV nebo paletového vozíku za nízké náklady.

Zdroj obrázku: STILL

Komentáře k článku