close
Ozdoby a dekorace

Vzpomínky z dovolené jako originální dekorace do bytu I. díl

sample
Rám podle gusta každého z nás

Léto už pomalu končí, ale nic vám nebrání uchovat vzpomínky na dovolenou u moře nebo na kole po českých lesích nejen v paměti. Máme pro vás inspiraci, kam s fotkami z výletů, mušlemi a jinými letními suvenýry.

Foto památka

Proč schovávat fotky nejen z dovolené do krabic? Vystavte je na obdiv! Vyberte ty nejzajímavější, originální momentky i krásné památky, západy slunce či barevnou přírodu. Využijte prostoru na komodách, poličkách i stěnách. Vyzkoušet můžete i neotřelé věšáčky a nástěnky na vaše vzpomínky, kterými zútulníte domov a budete si stále připomínat příjemné chvilky s přáteli a rodinou. Originální rámečky si můžete vyrobit i sami, třeba z vlastnoručně nasbíraných mušlí, kterými stačí oblepit tvrdý podklad. Fotky se svatby či romantické momentky se zase hodí do kytičkových rámečků. Vybírejte plastové, dřevěné, keramické a další.

Moderní elegance

634349745_589
Moderní a zároveň elegantní fotorámeček

Dáváte-li přednost modernímu stylu a nejste-li úplným fanouškem „lapačů prachu“, zkuste si pořídit digitální fotorámeček, do kterého se vám vlezou hned všechny fotky. Je jen na vás, které se budou v určitých intervalech zobrazovat. Z funkcí můžete nastavit i časovač, styl zobrazení a přechody mezi fotografiemi.

Když jedna nikdy nestačí

31Oz2Iq-X7L
Dovolenkový příběh na třikrát

Občas se vydaří momentky hned v několika různých pozicích těsně za sebou a chcete i ty zvěčnit ve svém bytě? Pořiďte si oblíbené rámy s uspořádáním pro více fotek, čímž vytvoříte originální koláž či dovolenkový příběh. Svou kreativitu podpoříte nákupem magnetické tabule, kam můžete lepit fotky a zdobit je. V dalším díle vám poradíme, kam se suvenýry a jak použít mušle a lastury jako stylové dekorace pro váš dům i zahradu.

Tags : dekoracesuvenýry

The author Jana Tarabčáková

Leave a Response