close
záchod 1
Záchodové prkénko pro drsňáky…

Připadá vám, že ve vašem bytě nebo domě již není co zlepšit? Určitě se pletete. Je místo, které na první pohled není vidět, ale každý jistě ocení, když se tam cítí dobře. Ptáte se, jaké je to místo? Jde o WC, toaletu nebo, chcete-li, záchod. Zde máte několik tipů, jak z vaší toalety udělat místnost, na kterou hned tak někdo nezapomene.

Originální WC

Vaše toaletní mísa se může stát středem obdivu. Už dávno se nevyrábějí pouze bílá záchodová prkénka. Hobby markety dnes nabízejí všemožné „vychytávky“, které nadchnou i ty nejnáročnější. Pokud jste vyznavači rockové muziky nebo pořádní drsňáci, určitě vás uchvátí, když se budete moci posadit na ostnatý drát, žiletky či hřebíky. Pro dámy se pak nabízí stylové průhledné prkénko s mušličkami nebo s různými romantickými náměty. Pokud máte doma děti, které přecházejí z nočníku na záchod, a chcete jim pomoci, aby byl přechod zároveň zážitkem, máte také na výběr z mnoha motivů. Vybrat si můžete ze spousty druhů zvířátek nebo typicky dětských motivů. Nechce se vašemu robátku na záchod, protože nedosáhne na vypínač? To je snadná pomoc. Pořiďte mu záchodové prkénko s LED světýlky a rázem bude po strachu ze tmy.

záchod2
…a osvětlené prkénko pro děti, aby se v noci nebály

Doba vylepených nahotinek z kalendářů na stěnách WC již dávno minula. Na záchod se přece musí, tak proč si pobyt v „oné“ místnosti trochu nezpříjemnit.

Tags : bytové doplňkykoupelnamoderní styl
Jana Tarabčáková

The author Jana Tarabčáková

Leave a Response