close

Infrasauny jsou oblíbeným systémovým prvkem, se kterým se setkáváme ve stále více domácností s moderní tváří. Budujete-li i vy bydlení v trendech 21. století, může být infrasauna zajímavým řešením a zkomfortněním prostorů rodinného domu či vily. Právě nyní, s blížícím se chladným počasím začne ta pravá sezóna infrasaun, kdy jindy je nejlepší čas na pořízení, než právě nyní!

Infrasauny jsou v moderních domácnostech stále žádanější /
Infrasauny jsou v moderních domácnostech stále žádanější /

Infrasauny jsou k dispozici v mnohých provedeních, které se liší jednak stylem, ale i rozměrovými parametry. Prvky v podobě infrasaun tak hravě zapadnou do jakékoliv podoby bydlení.

Infrasauny s sebou přináší celou řadu pozitiv

Infrasauny nejsou jen jakýmsi zpestřením stereotypní šediny bydlení, poskytnou totiž mnohem více, než jen stylovou tvář prostorů, v nichž jsou umístěny. Je všeobecně známo, že infrasauny, respektive jejich využívání, má pozitivní vliv na zdraví člověka a to jak po fyzické, tak i úzce související psychické stránce.

Infrasauna pohladí na těle i na duši /
Infrasauna pohladí na těle i na duši /

Zmiňme alespoň některé zdravotní faktory, ke kterým budete mít při využívání infrasaun správně nakročeno. Blahodárný vliv byl prokázán na pokožku, která je díky infra paprskům pevnější, dochází k jejímu celistvějšímu prokrvení a také je zbavena drobných, mnohdy neviditelných nečistot. Při krátkodobém zvýšení tělesné teploty v prostorách infrasaun dochází k rychlejšímu usmrcení virů a bakterií, tímto je posílen imunitní systém.

Infrasauny taktéž snižují nejrůznější chronické i akutní bolesti, přispívají k hojení kožních ran a v neposlední řadě léčí i kožní vyrážky, ekzémy a akné. K tomu všemu je zapotřebí přičíst pocit spokojenosti a výtečné relaxace, díky čemuž si vyčistíte paměť od každodenních problémů a dojde k nastolení lepšího psychického rozpoložení.

Kvalita, úspora energií a přijatelná pořizovací cena

Vyberte si takovou infrasaunu, která zapadne do celkového konceptu bydlení /
Vyberte si takovou infrasaunu, která zapadne do celkového konceptu bydlení /

Moderní infrasauny mají nízké provozní náklady. Bude-li vás konkrétně zajímat infrasauna Marimex, můžete počítat s úsporou nákladů za elektřinu. Rozdíl je znatelný, až 15 Kč na jednom cyklu ve srovnání s klasickými finskými infrasaunami. Infrasauna Marimex se vyznačuje rovněž rychlostí zprovoznění, můžete ji totiž plně využívat již 10 minut po spuštění.

V případě, že vás infrasauny zajímají a myslíte si, že by neměly chybět ani u vás doma, budete zajisté řešit, kde je pořídit. Toužíte-li po spojení kvality, stylu, životnosti a přijatelné pořizovací ceny, navštivte e-shop Marimex, kde si stoprocentně vyberete!

Tags : infrasauna
Bydlení21.cz

The author Bydlení21.cz

Leave a Response