close
radiant-orchid-color-interior-bedroom
Ložnice jako z pohádky

Stejně jako každý rok, i počátkem letošního roku byla vyhlášena barva roku 2014. Víte, která to je? Pro letošní rok se na výsluní dostala zářivá orchidej (Radiant Orchid). První čtvrtletí sice už uběhlo, ale přesto ještě není vůbec pozdě použít tuto barvu pro osvěžení a oživení interiéru.

Jemná, křehká, přitažlivá….

Zářivá orchidej je velice stylový a moderní odstín fialové. Barevný tón je laděn ve světlém odstínu fialové, který vypadá impozantně. Pokud chcete interiér zjemnit a dodat mu trochu romantiky, pak je zářivá orchidej naprosto ideální volbou. Výmalba interiéru vždy přinese na místnost úplně odlišný pohled. Pakliže zvolíte barvu zářivé orchideje, můžete očekávat příjemný a originální výsledek. Zářivá orchidej patří mezi teplé odstíny barev, a proto se nemusíte s jejím použitím omezovat. Zářivá orchidej může vytvořit skvělou atmosféru v ložnici, obývacím pokoji, kuchyni i koupelně. V případě, že se vám do malování nechce, můžete vybírat mezi obrovským množstvím interiérových doplňků v úchvatné barvě zářivé orchideje. Koberce, běhouny, potahy, závěsy, ubrusy, povlečení jsou maličkosti, které dokážou místnost dokonale pozvednout a podtrhnou váš vytříbený vkus.

2013-12-19-KoziolSilkClock
V barvě zářivé orchideje si můžete pořídit zajímavé doplňky

Sedačky, pohovky nebo také skříně, stoly či židle se rovněž dají pořídit v tónech zářivé orchideje. Veselý interiér s nápaditými prvky by neměl být o zářivou orchidej ochuzen. Na druhou stranu nic se nemá přehánět a přesto, že tato fialová barva je velice přitažlivá a působí stylově a trendy, kombinujte ji s dalšími barvami, které dodají interiéru lehkost, vytříbenost a originalitu.

Tags : designinteriérmoderní styl
Jana Tarabčáková

The author Jana Tarabčáková

Leave a Response