close

galerie_terrasseChcete se jednoduše osvěžit během horkých letních dní přímo na zahradě? Máte doma malé děti, které potřebujete v létě rychle osprchovat? Nebo jen hledáte praktický nástroj pro hygienu před vstupem do bazénu? V každém případě vsaďte na zahradní sprchy, které jsou účelné, moderní a snadné na instalaci. Stačí zabudovat jednoduchý zásobník na vodu s hadicí, která bude zakončena kropítkem v různém designu, ať už z dřeva či odolné oceli. Přívod vody může být různý. Nejjednodušší je zahradní hadice. Sprchu můžeme připojit na rozvod vody nebo zajistit ohřev vody přes solární kolektor či menší alternativu. Zahradní sprchu oceníte pro její nízké provozní náklady, jednoduchou manipulaci i snadnou údržbu. Sprchu můžeme na zimu jednoduše schovat a příští rok opět využít.

schwimmbaddusche-algaVířivky, často označované jako „Whirlpool“ či „hot tub, jacuzzi a spa“ mají princip provozu stejný. Voda se pod tlakem dostává do vany systémem trysek, které umožňují regulovat směr a sílu proudu. Do tohoto typu van se mnohdy zabudovávají dva základní typy trysek. Perličkovou koupel si můžeme dopřát v případě, že máme vířivku doplněnu o přívod vzduchu z pumpy do vody. Perličková koupel je příjemnou relaxací pro naše tělo. Velmi oblíbené se staly také mobilní vířivky, které, jak už z názvu vyplývá, můžeme jednoduše přesouvat a manipulovat s nimi. Mobilní vířivky jsou vyrobeny z odolné nafukovací gumy a technologie obsahuje vše potřebné; filtrační systém, ohřev vody i termokryt.

Vířivku i sprchu můžeme využít jako originální dekoraci na zahradě či terase. Sprcha je praktickým pomocníkem v parných dnech proti pocení a k lehkému osvěžení, vířivku si budete pochvalovat při relaxaci nebo romantické chvilce ve dvou.

Tags : sprcha
Jana Tarabčáková

The author Jana Tarabčáková

Leave a Response