close
Tipy & Triky

5 tipů na pracovní oblečení, které byste měli mít k dispozici

Obléct vlastní zaměstnance do kvalitních pracovních oděvů je jakousi nepsanou povinností každého majitele firmy. Stejně tak v domácím prostředí stojí za to pořídit si oděvy určené přímo k práci než chodit ve starším oblečení, které se u do společnosti nehodí. Důvodů bychom našli spousty. Vždyť jen taková bezpečnost hovoří vcelku jednoznačně. Starší oděvy do společnosti či pro volný čas pochopitelně žádnými bezpečnostními prvky nedisponují. Stejně tak je důležitá firemní identita. Zapomenout nelze ani na maximální pohodlí při samotné práci.

Kvalitní montérky jako základ

Zapomeňte na plátěné kalhoty. Při práci nikdy nevíte, kdy se setkáte s ostřejším předmětem, případně ohněm. Moderní pevné montérky vyrobené z kvalitních materiálů dokážou splnit i ty nejpřísnější požadavky spojené s bezpečností. Jednak se jen tak jednoduše neproříznou a jednak jsou odolné vůči poškození ohněm. Oceníte je jak při svařování, řezání, tak i při mnohých dalších činnostech.

Lehká pracovní mikina

Určitě se také vyplatí vsadit na spolehlivou mikinu. Optimální volbou jsou střihy mající zip. Mikina by měla být maximálně lehká, ale odolná. Sehnat dnes lze spousty variací v mnoha různých barvách. Výborný materiál je třeba kvalitní fleece

Tričko z kvalitního materiálu

Bavlněná, nebo funkční trička? I tuto otázku si často kladou mnozí majitelé firem. Pořídit lze zaměstnancům obojí. Záleží na tom, jakou konkrétní pracovní činnost budou vykonávat. Obě dvě variace mají svá pro i proti.

Pevná obuv

Víte, čím se vyznačuje kvalitní pracovní obuv? Jednoznačně pevnou špicí. Určitě se neobejdete právě bez této součásti obuvi. Nejnovější kvalitní pracovní obuv je i přes přítomnost tohoto ochranného prvku poměrně lehká a pohodlná. Samozřejmě se vyznačuje i elegancí spojenou se zajímavým designem. 

Ostatní pracovní doplňky pro vaši ochranu

Určitě nelze zapomenout ani na další ochranné pomůcky. Pořídit je třeba kupříkladu speciální brýle pro ochranu očí, zimní oděvy, špunty do uší, případně pracovní sluchátka a mnohé jiné doplňky. Sehnat se dají především u specialistů na elegantní značkové pracovní oděvy a doplňky.

Spolehněte se na specializovanou značku

Naším tipem jsou pracovní oděvy značky engelbert strauss. Ta působí na trhu již spousty let, založena byla v roce 1948. Sídlí v Biebergemündu u Frankfurtu nad Mohanem a svůj sortiment nabízí spoustě zákazníků po celém světě.

Jaroslav

The author Jaroslav

Leave a Response