close
Terasy, balkony

Balkonový miniseriál: Praktické tipy, jak zařídit balkon! 1. díl

4

Letní sezona je pomalu za dveřmi. Teplé počasí, vlahý větřík posezení na čerstvém vzduchu a grilovačky – tyto aktivity rozhodně nejsou výsadou jen lidí, kteří mají zahrádky či terasy, ale týkají se i těch, kteří žijí v bytě a musí se spokojit s balkonem. Pokud je to právě vás případ, pak si nenechte ujít náš balkonový miniseriál, ve kterém vám přineseme pořádnou nálož zajímavých tipů pro jeho vkusné zařízení. První díl startuje – 3, 2, 1 – jdete s námi do toho?

Grilování na balkoně, aneb vsaďte na minigril!

4

Abyste si mohli pochutnat na grilovaném masíčku nemusíte bydlet v rodinném domečku s prostornou zahradou. S naším trikem můžete grilovat i na balkoně a to velice snadno, hravě a šikovně! Stačí si pořídit tuto zajímavou a vysoce praktickou vychytávku – balkonový minigril – a oslavy chuťových pohárků můžou směle začít!

Praktický balkonový mini set

7

I na malém balkoně si můžete pohodlně posedět. Pořídíte-li si tento balkonový set, který se dá sehnat v několika zajímavých provedeních, získáte komfortní posezeníčko, které se snadno skládá a ještě snadněji rozkládá. Ve chvílích, kdy jej nebudete používat, zabere jen minimum místa a vy se tak budete moci po balkoně pohybovat jak je vám libo.

Dopřejte si ochranu i soukromí

outdoor-privacy-screen-plastic

Panelákové balkony mají jednu nespornou nevýhodu: všichni k vám vidí a to nejen v případě, kdy bydlíte v prvním patře či rovnou v přízemí. Zvláště tam, kde jsou balkony směrovány naproti sobě, budou moci vaši sousedé sledovat, co na balkoně právě děláte. Pořízením těchto levných plastových pásů si dopřejete nejen soukromí před zvídavými zraky, ale zároveň i ochranu před protivným větrem.

Tags : balkon

Komentáře k článku