close
ivo-calounena-postel-o-sirce-150-160-nebo-180-cm-akce_14150_0

Pokud jste usoudili, že je nejvyšší čas na obměnu vaší stávající postele, určitě přemýšlíte, jaká nová postel by pro vás byla tou nejlepší volbou. Nabídka je více než bohatá, bez problémů si tak vybere každý. Někteří z vás mají možná požadavek na českou produkci, a nejen těm doporučujeme návštěvu e-shopu czvyrobky.cz, kde lze aktuálně sehnat postele nejrůznějších typových provedení za akční pořizovací ceny.

Postele můžete nyní nakoupit s cenovým zvýhodněním /
Postele můžete nyní nakoupit s cenovým zvýhodněním /

Výběr postele se rozhodně nevyplatí podceňovat. Uvědomíte-li si, že v posteli strávíte zhruba třetinu života, tak je to dostatečný podmět k tomu, aby byla postel co nejkvalitnější, splňovala veškeré ergonomické požadavky. V současné chvíli se stále více nahlíží také na designovou oblast – postele musí ladit s ostatními interiérovými prvky a neměly by působit kontraproduktivně. Potěší i praktičnost v podobě úložného prostoru.

Manželské postele nebo postel do dětského pokoje

Zajímají-li vás manželské postele, doporučíme čalouněnou postel Ivo, u které lze zvolit její šířku z rozměrů 150, 160 nebo 180 cm. Manželská postel Ivo se vyznačuje velkým úložným prostorem, přístupným z boku. Výška lehací plochy postele je 45 cm, délka postele je potom 210 cm. Rám a čelo postele Ivo jsou potažené EKO kůží. Sendvičové jádro matrace je vyrobeno ze studené pěny o střední tuhosti, potah matrace je ze stoprocentní bavlny.

Potřebujete spíše novou postel do dětského pokoje? I vy si přijdete na výše uvedených internetových stránkách na své. Stejně tak tomu bude i v případech, kdy sháníte rozkládací postel – námětem je rozkládací postel a pohovka v jednom – Mona A. Mona A poslouží ve dne jako pohovka a přes noc jako kvalitní postel. Hodí se především do menších bytů nebo třeba studentských pokojů. V ceně postele jsou zahrnuty dva masivní rošty a dvě zásuvky pod postel. Mona A je vyráběna na zakázku s možností atypického provedení!

Ať již sháníte manželské postele, postele s úložným prostorem, kovové postele či jakékoliv jiné, kvalitní postele a preferujete českou výrobu, neuděláte návštěvou e-shopu chybu!

Tags : postele

Komentáře k článku