close
Zahrada

Bazénové doplňky: Pořiďte si solární ohřev nebo třeba jen schůdky!

Vhodné bazénové příslušenství dotvoří bazén, jako celek/
Vhodné bazénové příslušenství dotvoří bazén, jako celek/

Mít doma bazén, to se stává u stále více lidí téměř samozřejmostí. Nutno říci, že se to skutečně vyplatí. Vždyť řekněte sami, když přijedete domů z práce nebo třeba ze školy a je horký letní den, tak koho by to nelákalo k vodě? Někam však pozdě odpoledne jezdit již téměř nemá cenu. Máte-li doma na vaší zahrádce vlastní bazén, co vám brání v tom, abyste se převlékli do plavek a zašli se alespoň na malou chvíli osvěžit? Rázem tak máte naprosto jiné myšlenky! Cítíte se zase svěže a je jen na vás, jestli si lehnete a budete opalovat, nebo máte ještě jiný domácí plán a pustíte se tedy do další práce.

S problematikou bazénu úzce souvisí i bazénové vybavení. Je jasné, že kromě bazénu je třeba pomýšlet na řadu dalších věcí. Ať již se jedná o drobnosti, jako jsou třeba bazénové schůdky, nebo třeba filtrační systém či solární ohřev vody!

Bazénové schůdky – maličkost, která přijde vhod

Máte doma třeba jen menší bazén, jehož součástí nejsou bazénové schůdky? Ne, že by to příliš vadilo, ale pokud se po nich poohlédnete, jistě to nebude na škodu, ba spíše opačně. Schůdky uvítají především děti, ale rovněž i vám mohou přijít vhod! Do vody budete moci slézat postupně a i pokud bude chladnější, tak to nebude žádný šok! Abyste se však nemuseli obávat o studenou vodu, vyplatí se zakoupit solární ohřev!

Solární ohřev je nejrychlejší a nejlevnější cesta k teplé vodě

Solární ohřev se vyplatí /
Solární ohřev se vyplatí /

Pokud nemáte rádi chlad a vodu nižší teploty vůbec, nebo si jen chcete prodloužit na podzim koupací sezonu, určitě popřemýšlejte o solárním ohřevu vody. Jedná se o speciální panely, které využívají slunečního svitu. Jejich provoz vás vůbec nic nestojí. Pokud je umístíte na vhodné místo, dokážou ohřát vodu až o několik stupňů. Přidáte-li k bazénu speciální bublinovou plachtu, můžete se těšit na doslova havaj!

Solární ohřev bazénu je nabízen v několika provedeních. Záleží samozřejmě i na velikosti bazénu, respektive na objemu ohřívané vody. Panely se zapojí do cirkulace vody a ohřívání může začít!

Ať již se rozhodnete zakoupit jakékoliv příslušenství k bazénu, určitě byste měli přihlížet na kvalitu, ta není v dnešní době v žádném případě samozřejmostí. Nakupujte tam, kde máte její záruku, nakupujte tam, kde nakupuje spousta spokojených zákazníků. Nemusíte ani nikam jezdit. Vše můžete zařídit z pohodlí vašeho domova! Sedněte k počítači a objednejte vše, co potřebujete. Klidně již nyní, tedy před hlavním náporem!

Tags : bazén
Bydlení21.cz

The author Bydlení21.cz

Leave a Response