close
okna2

Okna patří mezi základní stavební prvky každé nemovitosti určené k bydlení. Zatímco dříve jsme neměli moc na výběr a všude, kde jsme se jen podívali, jsme se setkávali s klasikou, tedy dřevěnými okny, dnes je situace značně rozdílná. Díky moderním technologiím zpracování je rozhodně při osazování stavby novými okny, případně při rekonstrukci starší budovy, z čeho vybírat. Velký boom zažívají plastová okna, pokud byste však zatoužili po něčem inovativním, popřemýšlejte o bezrámových oknech.

Bezrámová okna vdechnou nový rozměr /
Bezrámová okna vdechnou nový rozměr /

Bezrámové zasklení je záležitostí, která prozatím rozhodně nepředstavuje šedinu stereotypu. Jedná se o něco, co nevidíte na každém rohu. Bezrámové zasklení je dosaženo pomocí systémového řešení actual loft.system. Jedná se o fixní zasklení, které je v celoskleněném designu. V praxi je kombinováno s okny a dveřmi dřevo-hliníku, případně plast-hliníku.

Moderní, nadčasové řešení

Bezrámová okna jsou bez dřevěné zasklívací lišty, jsou opatřeny velmi jemnou loft.system zasklívací lištou, která staví na propracovanosti do posledních detailů a tvarově zajímavých možnostech. Navíc poskytne výhodu snadné výměny skel v oknech do budoucnosti a minimalizuje znečištění vnitřní omítky.

Bezrámová okna působí nadčasovým, vysoce komfortním a elegantním dojmem, je možné je montovat zároveň s fasádou. Hodí se především k novým rodinným domům, vilkám, ale v mnohých případech zapadnou i do podoby starší nemovitosti, které dodají na luxusu!

Jedinečný design a spousta výhod

Bezrámová technologie zasklívání oken představuje styl a efektivitu /
Bezrámová technologie zasklívání oken představuje styl a efektivitu /

Bezrámová okna představují jedinečný design, který promění každou budovu v moderní bydlení, které stoprocentně kráčí v trendech 21. století. Bezrámová okna přináší kromě obdivuhodného vzhledu taktéž další pozitiva. Vyznačují se snadnou údržbou, dlouholetou životností a v neposlední řadě se pyšní výbornými izolačními vlastnostmi.

Máte-li spíše spadeno na dřevo-hliníková okna, tak ani vy nemusíte ustupovat a dělat kompromisy. Bezrámové zasklení je možno totiž aplikovat i na tento konstrukční materiál oken, nic vám tedy nebrání, abyste kontaktovali profesionály v oboru, kteří se již postarají o dodávku oken a dveří, které postaví vaše zázemí zase o úroveň výše!

Dnešní doba nabízí spoustu možností, o kterých se nám dříve ani nesnilo. Dovolené je téměř cokoliv. Chce to mít pouze představu a do jisté míry i odvahu. Neustupujte a jděte za svými požadavky v oblasti bydlení, budete-li držet krok, nemůže se stát, že byste nebyli spokojeni!

Tags : dveřeokna

Komentáře k článku