close
no thumb
4_i3u3654-450x300
Bydlení ve Skandinávii vyžaduje zásobu přikrývek a dek

Pokud se vám líbí venkovský styl bydlení a zároveň obdivujete přírodu a eco styl, zkuste si zařídit bydlení ve skandinávském stylu, který v sobě snoubí originalitu a praktičnost zároveň. Snadno rozpoznatelný styl charakterizují barvy a materiály. Dokáže být strohý, syrový, ale zároveň moderní a dekorativní. Jeho hlavním synonymem je příroda a neustálý návrat k ní. Ve skandinávském stylu se používají tradiční a přírodní materiály, tkaniny, kameny a sklo. Nechybí ani dřevo a čerstvé květiny.

Hřejivá atmosféra domova

T_ET_
Pravá atmosféra severu

Nechte se inspirovat severským bydlením, kde hlavní roli hrají světlé tóny barev, které opticky zvětšují prostor. Praktický a funkční styl bydlení doplňují nápadité a chytře vyřešené úložné prostory a skladný nábytek. Čistotu interiéru podtrhnete i modrou a červenou barvou, které jsou oblíbenou kombinací skandinávského stylu. Doplňky volte v přírodních tónech. Na podlahu vybírejte měkké koberce, chybět by vám neměly ani dekorativní přehozy, deky a polštáře s výšivkami.

Ikea

Skandinávský styl ocení hlavně majitelé malých příbytků, které vyžadují, stejně jako ve Skandinávii, praktický a multifunkční nábytek. U nás se můžete nechat inspirovat řetězcem Ikea, který nabízí účelné a pohodlné bydlení, z něhož sálá přátelská a vzdušná atmosféra. Mezi další velké prodejce stylového nábytku patří Nordic Day nebo Skandium Interiors. Inspirujte se a vybírejte!

Tags : bytové prvkymoderní bydlenímoderní stylnábytek

Komentáře k článku