close
Komerční články

Český výrobce oken a dveří je sázkou na kvalitu a jistotu, která se bude hodit i při vašem projektu

Když jde o rekonstrukci domu či bytu, vždy bychom měli vsadit na kvalitu a profesionální provedení. Jen tak budeme mít jistotu, že naše investice se vyplatí a bude mít dlouhou životnost. Pokud jde o výměnu oken a dveří, vsaďte na českého partnera – Okna JIS. Na trhu působí již 30 let a za tu dobu nasbírali dostatek zkušeností pro to, aby vám pomohli i při vašem projektu.

Montáž oken. Zdroj: pexels.com

Jaké služby nabízí?

Kromě oken a dveří můžete v jejich nabídce vybírat také různé možnosti zastínění a další užitečné doplňky a produkty. U oken můžete volit mezi klasickým plastovým nebo hliníkovým provedením, ale velmi moderní a užitná jsou také dřevěná okna. V nabídce však najdete i méně tradiční varianty jako je třeba komplexní zasklení, které je aktuálně velmi moderní.

U výběru dveří můžete pracovat s klasickými variantami, ale třeba i dát šanci moderním posuvným systémům, které vám ušetří spoustu místa. Samozřejmostí jsou i navazující služby týkající se kování nebo řešení výplní.

U oken a dveří ale nekončíme

Kromě toho nabízí JIS komplexní služby při řešení zimní zahrady, garáže nebo třeba využití pergoly. Pokud tedy na léto plánujete pustit se do rekonstrukce vašeho bydlení, zkuste se podívat na webové stránky, které nabízí ucelený přehled toho, co vám společnost může nabídnout a jaké možnosti máte. Pokud si nevíte rady, můžete zaslat nezávaznou poptávku, kterou některý z pracovníků vyhodnotí a bude vás kontaktovat s konkrétní nabídkou služeb.

Instalace a pozáruční servis

Koupí produktů to samozřejmě nekončí. JIS zabezpečí i všechny navazující činnosti včetně instalace a pozáručního servisu. I když jsou prodávané výrobky nabízeny v té nejlepší kvalitě, vždy se může stát, že něco nevyhovuje nebo neodpovídá vašim představám. V takovém případě není nic snazšího než se s dohodnout na výměně nebo řešení problému.

Komentáře k článku