close

Trápí vás vzhled vaší kuchyně, která ačkoli vám ochotně slouží již několik let, vzhledově se vám líbí čím dál tím méně, nejste spokojeni s výbavou, spotřebiči, ale zároveň si nemůžete dovolit celkovou proměnu? Nemůžete se pustit do drastické úpravy vaší kuchyně, ať už z finančních či jiných důvodů, ale chtěli byste se v této místnosti cítit lépe? Možná vám pomůžou částečné změny, které nestojí svět a maličkosti, díky kterým se i ve staré, letité kuchyni zase budete cítit dobře. Zpříjemnit si život v kuchyni můžete proměnou vaší kuchyňské linky, novými, chytrými spotřebiči, vůní, která bude tuto místnost zahalovat nejen při vaření či novým kusovým kobercem, který kuchyni ještě více zútulní.

4fcc8fa60ac07-platinumviolet

Chytré spotřebiče

Pokud i vy nepatříte mezi šťastlivce, jejichž kuchyň dosahuje velikosti, o které si mnozí mohou nechat jen zdát, bojujete s každým centimetrem volného místa, toužíte po spotřebičích, které si ale nemůžete dovolit, jelikož na ně prostě nezbývá místo a díky tomu se ve vaší kuchyni cítíte ještě stísněněji, pořiďte si chytré spotřebiče, které umí dokonale využít prostoru.

Světlo

Osvětlení je důležité v každém pokoji a jinak tomu není ani když se jedná o kuchyň. Správné nasvícení pracovní plochy je základem každé kuchyně. Zároveň ale myslete na jistou dávku intimity – nemusíte svou kuchyň osvítit jak Las Vegas, ne vždycky se to totiž hodí a ne každému to vyhovuje. Příjemným a zároveň užitečným řešením je podsvícení horních skříněk. Zasadíte-li světlo do dna skříněk, získáte potřebné osvícení pracovní plochy.

Obložení

Vzhled vaší linky vám již po tolika letech připadá fádní, nudný a nezajímavý a vy si marně lámete hlavu otázkou, co s tím? Řešení nabízí nové obložení, které pozvedne design vaší linky, aniž byste museli utrácet nekřesťanské peníze za linku novou. Obložte si prostor mezi horními a dolními skříňkami. Použít můžete například velkoplošné obklady či tapetu krytou sklem se zajímavým potiskem.

Tags : zlepšení kuchyně
Nikol Bláhová

The author Nikol Bláhová

Leave a Response