close
Spolupráce

Co na podzim nesmí chybět v pánském šatníku? Tyhle kousky jsou naprostý základ

bunda

Chladnější počasí velí dát sbohem kraťasům a sandálům a zaměřit se přeci jen na trochu teplejší oblečení. Pánský šatník je sice více univerzální, a i na podzim jistě vynosíte kvalitní pánská značková trička, ale přeci jen se vyplatí jej trochu protřídit a přizpůsobit měnícím se teplotám.

Kvalitní košile

Na podzim se vyplatí vsadit na košile. Nejen proto, že skvěle vypadají a dodávají celému outfitu elegantní nádech, ale také proto, že jsou teplejší a při volbě správného materiálu také hezky zahřejí. Volte spíše univerzální střihy a barvy, abyste je mohli snadno kombinovat s různými dalšími kousky oblečení. Neměla by vám v šatníku chybět klasická bílá a černá košile, ale nemusíte se bát ani hnědé, béžové, vínové nebo tlumené zelené či tmavě modré.

Džíny

Volnočasová móda se příliš nemění a již několik sezón po sobě jsou jasným trendem v pánském šatníku klasické džíny. Tato nestárnoucí klasika je rozhodně něčím, co ve vašem šatníku nesmí chybět, a jisté je, že se vyplatí investovat do kvalitních kousků s perfektním střihem i materiálem. Vybírejte si pánské značkové oblečení zejména u základních kousků šatníku, aby právě tyto nejdůležitější kusy oblečení byly dobře šité a z odolných materiálů.

Svetry a mikiny

Tyto kousky oblečení samozřejmě zejména na podzim a v zimě oceníte. Jde o velmi praktickou vrstvu oblečení, která vás zahřeje, ale snadno ji můžete sundat, když bude odpoledne ještě teplo. Mikina se hodí spíše ležérnějším a sportovněji laděným outfitům, svetr volte zejména pak k formálním outiftům a košilím. Je jen na vás, zda si vyberete model přes hlavu nebo se zapínáním.

Doplňky

Na podzim se může hodit třeba trendy klobouk. Ne každý jej umí nosit, ale k elegantnímu outfitu může být opravdu velmi zajímavým doplňkem. Můžete si pořídit také lehkou šálu, která zahřeje a hezky doplní prakticky každý outfit.

Zdroj náhledového obrázku: Pixabay

Komentáře k článku