close
1371040426-840
Dekorativní nápisy rozveselí vaší domácnost

Moderní dekorace jsou často jednoduché, ale zároveň velice rafinované. Díky nim můžete dát průchod svému vlastnímu stylu a z domova udělat galerii nepřehlédnutelných a designových prvků. Mezi takové určitě patří i dekorativní nápisy, které jsou elegantní, nápadité a zároveň hravé. Možná i vy máte kousek stěny nebo jiné místo, které by zasloužilo ozdobit.

Dejte své myšlenky na zeď

Trendy nápisy nemusíte mít vždy jen na zdi. Pořiďte si vkusný stojan na noviny nebo schránku na dopisy. Styl, ve kterém jsou nápisy vytvořeny je zábavný, ale působí velice elegantně. Umělecké pojetí nemá rozhodně nic společného s konzervativností. Naopak najdete zde pestré barvy a netradiční vzor písma. Pozdravy v různých jazycích, slova jako láska nebo štěstí či krátké věty vystihující vaši náladu, jsou pro domácnost skvělým oživením. Také motivační nápisy jsou úžasnou dekorací. Při každém pohledu na něj se každý den stane o něco lepším. V kuchyni určitě oceníte nápisy jakou Soul kitchen, Bread&butter, cake nebo sweet. Takto zajímavě si můžete pořídit i jednotlivá písmena či číslice a vytvořit si originální dekoraci, která bude pouze vaše dílo.

1368009796-550
Vtip a legrace nemusí scházet ani v kuchyni

Nápisy jsou vyráběny ze dřeva nebo plastu a vypadají prostě skvěle. Hodí se snad do všech místností v domě a snesou se i z odlišnými interiérovými styly. Nápisy jsou báječná příležitost, jak úžasně zpestřit dům a zároveň vyjádřit vaše vlastní myšlenky.

Tags : dekoracedesigninteriér
Jana Tarabčáková

The author Jana Tarabčáková

Leave a Response