close
no thumb

Sluneční plachty se vám budou líbit /
Sluneční plachty se vám budou líbit /

Zastínění terasy nebo balkonu je v letních měsících plných slunečních paprsků pro většinu z nás naprostou samozřejmostí. Možností, jak takto učinit se nabízí vskutku celá řada. Záleží tak především na našich nárocích a požadavcích. Pokud třeba patříte mezi náročnější klientelu a vyžadujete téměř vše jak říkajíc „na míru“, potom máte určitě i v oblasti zastínění určitá specifika a parametry, kterých se tak lehce nezdáte. Zřejmě se bude jednat o požadavek na vysokou kvalitu, moderní trend co do vzhledu a samozřejmě i co nejdelší životnost a zaměření pro detail. Pokud se v této skupině nacházíte, doporučíme vám sluneční plachty pro klienty, kteří vyžadují stínění bez jakýchkoliv kompromisů. Jedná se o plachty, které je možno pořídit prostřednictvím webu t-shade.cz! Výrobce Corradi je zárukou plné spokojenosti!

Corradi je spojením kvality a designu

Sluneční plachty vybírejte tak, aby seděly se stylem zahrady /
Sluneční plachty vybírejte tak, aby seděly se stylem zahrady /

Stínící plachta od tohoto dodavatele se vám bude opravdu líbit. Splní ty nejnáročnější předpoklady, plně vás tak uspokojí ve všech směrech. K dispozici je hned několik variací slunečních plachet, z nichž si je možné vybrat. Samotná výroba stínící plachty potom probíhá pochopitelně přímo s přihlédnutím k požadovaným konkrétním rozměrům, ale i mnohým dalším faktorům.

Sluneční plachta přijde vhod při zastínění jak balkonů, tak i teras, případně jiných zahradních posezení. Budujete-li tedy zahradu, na kterou máte přísný pohled, bylo by toto řešení zcela jistě správnou volbou. Stínící plachty by tak neměly chybět ani ve vaší rezidenci.

Jak již bylo zmíněno na počátku článku, velmi důležitá je především kvalita. Stínící plachty značky Corradi jsou ve svých vzorech inspirovány plachetnicemi. To již samo o sobě svědčí o očekávání té nejvyšší jakosti spolu se stylovým designovým provedením!

Tags : stínění

Komentáře k článku