close
jinocany

Moderní člověk je poměrně náročný v oblasti budování zázemí. Nespokojí se s čímkoliv, chce bydlet kvalitně, stylově a zároveň klidně. Není mu lhostejné ani místo, kde by se měl usadit. Stále více lidí všech věkových kategorií to táhne do Prahy a právě v hlavním městě vyrůstá nebo už vyrostlo několik opravdu zajímavých developerských projektů, které lákají minimálně k zamyšlení!

Developerský projekt Bydlení Jinočany poskytuje bydlení se vším všudy /
Developerský projekt Bydlení Jinočany poskytuje bydlení se vším všudy /

Developerské projekty představují standardně komplexní povahu bydlení, kde není zapomenuto téměř na nic. V praxi to znamená, že dokážou hravě vytvořit podmínky k bydlení, o kterém mnohdy tajně sníte. Pojďme se zmínit alespoň o některých z nich!

Bydlení Jinočany – rodinný domek nebo krásný byt?

Bydlení Jinočany poskytnou nejrůznější varianty bydlení. Na své si tak můžete přijít, ať již chcete bydlet v rodinném domě nebo vás spíše láká moderní a stylový byt. Samozřejmostí je dostatek zeleně. Developerský projekt je situován ve stejnojmenné obci, která je od Prahy co by kamenem dohodil, potěší rovněž výborná infrastruktura.

Rezidence Oktagon – architektura klasické české moderny

Dalším typem je rezidence Oktagon, jedná se o zrekonstruovaný činžovní dům, který pamatuje rok 1929 a nachází se v pražské čtvrti Braník. Jde o součást kubistických staveb, jež se tyčí pod Vyšehradem. Rezidence Oktagon stále nabízí dostatek jednotek k bydlení, v nabídce jsou jednopokojové, dvoupokojové a třípokojové byty, ale kromě nich i komerční prostory.

Barrandov Hills – luxusní bydlení pro každého

Barrandov Hills je bydlení, které si oblíbíte /
Barrandov Hills je bydlení, které si oblíbíte /

Developerský projekt Barrandov Hills nabízí nespočet bytů snad jakýchkoliv velikostí. V Praze 5 si tak na své může přijít kdokoliv, ať již se jedná o mladé páry, tak i početnější rodiny. Barrandov Hills je zaměřen mimo jiné i na zvýšenou bezpečnost, která je zajištěna neustálým monitoringem, při vjezdu do prostorů je třeba projet přes vrátnici.

Chcete-li bydlet v Praze, máte rozhodně z čeho vybírat, otvírají se vám široké možnosti, které vás budou zajisté bavit!

Tags : developerPraha

Komentáře k článku