close
predokenni-rolety-plzen

Dostavěli jste svůj domov, ale zapomněli jste na exteriérovou stínící techniku a chtěli byste ji doplnit? Nebo snad již bydlíte delší dobu, ale nezvažujete výměnu oken ani novou fasádu, přesto byste však rádi zastínili svůj příbytek?

Předokenní rolety
Předokenní rolety

Přesně pro vás jsou určeny předokenní rolety s boxem. Po dodatečné montáži rolet do okenního rámu či na fasádu nejsou zapotřebí další opravné zednické práce.

Zajistí stín i bezpečnost. A nejen to

Díky předokenním roletám ušetříte výdaje za teplo. Nabízejí však i další benefity:

  • zajistí delší životnost oken a parapetů
  • slouží jako bezpečnostní bariéra proti vloupání
  • chrání okna před nepříznivým počasím
  • zmírní hluk zvenčí (je výborný akustický izolant)
  • zabrání zvědavým pohledům kolem procházejících osob
Roleta klasik
Roleta klasik

Nenaruší předokenní rolety vzhled domu?

Předokenní rolety na omítku jsou sice viditelnou částí domu, ale jeho vzhled nijak nenaruší. Udělejte z nich přednost vašeho bydlení vhodně zvoleným barevným odstínem.

Všechny části exteriérové rolety (zkosený nebo půlkulatý hliníkový box, roletový pancíř, vodící lišty i dopadovou lištu) je možné dodat v širokém spektru barev. Vybírat můžete ze vzorníku RAL nebo některých dřevinových designů.

Venkovní rolety
Venkovní rolety

Manipulace s moderní technikou vám nečiní potíže?

Pokud jste s moderní technikou jedna ruka, pak se vám zajisté budou líbit následující způsoby ovládání předokenních rolet:

  • dálkové ovládání pomocí elektromotoru
  • spínačem umístěným na zdi za pomoci elektrického pohonu

Máte z moderní techniky respekt a rádi byste klasické (manuální) ovládání šňůrou? Žádný problém. Pokud požadujete rolety větších rozměrů, volí se jako manuální ovládací prvek klika.

Hledáte inspiraci, jak mohou vaše vnější rolety vypadat? Vyzkoušejte konfigurátor, v němž získate představu, v jakém stylu by se vám rolety líbily.

Tags : rolety

Autor Jaroslav

Komentáře k článku