close
drevostavby2

Bydlet ve vlastním je snem nejen mladých lidí, kteří chtějí opustit dětské pokojíčky a konečně se postavit na vlastní nohy. Otázka vlastního bydlení s sebou ale nese nejeden problém. Prvním je bezesporu cena, která v mnoha případech řídí vaše plány či vám v nich dokonce brání. Druhým zlomovým bodem jsou pak vaše soukromé představy – ty se mnohdy neshodují s nabídkami domů v katalozích a spousta lidí se tak musí smířit s domem, který není tak úplně podle jejich představ.

Dřevostavby zažívají velký boom /
Dřevostavby zažívají velký boom /

Přemýšlíte o stavbě nového domu, ale žádný dům nabízený v katalogu vám nepadl do oka? Máte úplně jiné představy o domě svých snů, ve kterém byste chtěli strávit zbytek svého života? Pak nezoufejte a svěřte svá přání i plány do rukou stavební firmy Origis. Váš dům nepostaví jako obyčejné bydlení, které by bylo jako jedno z mnoha. Ke každému domu přistupují s profesionálním avšak individuálním přístupem, vyslechnou vaše přání i požadavky a nepostaví vám bydlení – postavím vám domov. Dřevostavby vznikající jejich úsilím jsou kvalitní a stále žádanější!

Pro Origis není nic překážkou!

Pro společnost Origis nic není překážkou. Dokážou vybudovat dům na komplikovaném pozemku v podobě svahů či atypických domů. Jejich práce je založena na architektonické studii. Co to znamená? S Origis nemusíte ustupovat od vašich požadavků, nýbrž je s nimi můžete zrealizovat. Díky osobní návštěvě s profesionálním architektem, kterému do detailu vysvětlíte vaše plány, vznikne dům přesně podle vašich představ. A to rozhodně stojí za to.

Dřevostavby se vyznačují vysokou variabilitou a přizpůsobivostí /
Dřevostavby se vyznačují vysokou variabilitou a přizpůsobivostí /

Slyšeli jste už někdy o pojmu pasivní domy? Ne? Pak si nechte toho slovní spojení vysvětlit! Jedná se o domy, jejichž spotřeba je velice nízká. Pokud je takový dům vaším cílem, nyní již víte, na koho se můžete s klidným srdcem obrátit. Origis vám postaví dům podle vašich představ, který bude nenáročný jak na provoz, ale zároveň vám ušetří i při jeho samotné výstavbě.

Origis postaví váš dům od A po Z. Všechny stavby provádí s maximální pečlivostí za použitím CLT desek. Co to je? CLT desky jsou speciálně zhotovené desky z vrstveného masivního dřeva, jež se lepí křížově. Díky tomu nabízí celková konstrukce dřevostavby vyšší tuhost, únosnost a navíc jsou zcela bez formaldehydů. A kam jsou CLT desky vhodné? Jsou ideální jak pro vnitřní tak i vnější použití, stejně tak i stropy a střechy.

Tags : dřevostavbymoderní bydlení

Komentáře k článku