close

Máte nemovitost, kterou chcete pronajímat, ale zároveň se vyhnout starostem a rizikům? Tak to máme službu přesně pro Vás. Náš Garantovaný nájem v Olomouci Vás zbaví všech starostí s pronájmem vaší investiční nemovitosti. Vy jen budete z pohodlí domova inkasovat zisky, a to bez jakékoliv námahy nebo nutnosti znalostí nájemní problematiky a trhu. Vaším nájemníkem totiž budeme my a vše uděláme kompletně za Vás.

Nejprve stanovíme měsíční nájemné vaší nemovitosti podle aktuálních tržních cen. Tak, abyste ze své nemovitosti pravidelně obdrželi co největší zisk. Výsledná částka, kterou vám budeme měsíčně zasílat jako nájemné, bude ponížena pouze o cenu služby Garantovaný nájem, dle našeho ceníku. Nájemník, který nečekaně odejde, a neplatící nájemník – to jsou dva největší strašáci každého pronajímatele. Garantovaný nájem zaručí, že se s nimi nepotkáte. Pronajmeme si váš byt a každý měsíc po sjednanou dobu pošleme nájemné. Jako jediná společnost v České republice vám tak garantujeme pravidelný příjem jako při 100% obsazenosti bytu.

Žádné další ztrácení času s vymýšlením inzerátu, vkládáním na internet, nebo zbytečnými prohlídkami, které nikam nepovedou. Už žádné další trápení se složitostmi nájemní smlouvy, protože vše budeme v klidu řešit za Vás. Nejprve si ověříme, zda nájemníci nejsou v exekuci a vybereme ideálního kandidáta pro Vaši nemovitost. Budeme se starat o nájemníka i o Váš byt. Nejlepší na tom bude, že se nemusíte bát, zda byt bude obsazený nebo ne, jelikož peníze Vám na účet přistanou v obou případech. V oboru nemovitostí se pohybujeme přes 15 let a umíme si poradit s každou nečekanou situací. O Vaši nemovitost se budeme starat zodpovědně s vědomím, že nám svěřujete svůj majetek, proto nemovitost automaticky pojistíme a pravidelně ho budeme kontrolovat. 

Chápeme svoji zodpovědnost, když nám svěříte svůj byt. Proto jej automaticky pojistíme a pravidelně ho kontrolujeme. Nájemníky, kteří by se nechovali slušně, buď polepšíme, nebo vyprovodíme ven.

Garantovaný nájem s Musil Reality

Jsme tradiční, rodinná, renomovaná firma Musil Reality, se sídlem v srdci Olomouce. Na trhu s realitami operujeme už 15 let, takže nejsme nováčci. Pro naše zákazníky využíváme své dlouholeté zkušenosti v oboru. Naši rodinnou firmu tvoří zkušení odborníci, kteří mají široký přehled o realitním trhu a také sami úspěšně investují a spravují své nemovitosti. Garantovaný nájem v Olomouci od Musil Reality vám rozhodně přinese klid v duši a vy se budete moci soustředit na jiné důležité věci. Pokud chcete své starosti o nemovitosti přenechat odborné, kvalifikované péči, rádi vaše objekty přidáme ke stovkám dalších, o které se dlouhodobě staráme v Olomouci, Prostějově, Přerově, Šternberku, nebo Litovli. U nás budou naše investice v bezpečí.

Výhody Garantovaného nájmu:

  • Nájemníkem vašeho domu, bytu nebo jiné nemovitosti budeme my jako realitní kancelář a s Vaším svolením budeme nemovitost podnajímat. Odpovědnost za veškerá rizika, případné škody, opravy, ale jednání s nájemníky bude tak ležet na naší straně.
  • Vy se nemusíte zajímat o nájemní problematiku a odpadne vám řada starostí se zjišťováním technického stavu nemovitosti nebo zařízení a s případnými opravami.
  • Nemusí vás dokonce ani zajímat, zda nájemník skutečně a včas platí smluvenou finanční částku.
  • Ušetříte také mnoho času, který tak budete moci věnovat jiné práci, koníčkům nebo například rodině.
  • Svůj garantovaný nájem od nás dostanete vždy a včas, i když bude byt prázdný.
Jaroslav

The author Jaroslav

Leave a Response