close
Spolupráce

Hračky, které děti jen tak neomrzí? Elektrická auta nebo motorky!

elcars-elektricke-auticko-ve-stylu-porsche-2-motory-simulace-jizdy-houpani-tlumice-plynuly-start

Ačkoliv se jedná o auta a motorky, s těmito hračkami si vyhrají jak kluci, tak holky. Každé dítě totiž miluje, když se může díky hráčce svézt. Tyto hračky jsou tak určeny pro všechny objevování chtivé děti, které se rády projedou jak doma po bytě, tak klidně také venku v parku. Auta i motorky zakoupíte v různých cenových relacích a mají různé úrovně výbavy a schopnosti. Některé jsou určeny spíše pro jízdu po venku, jiné můžete použít jak doma, tak v exteriérech. Jaké autíčko nebo motorku ale vybrat?

Elektrické auto pro děti
Elektrické auto pro děti

Vybíráme elektrické autíčko

Jak jsme již zmínili v úvodu, samozřejmě záleží do značné míry na tom, kolik chcete do takové hračky investovat. Nejedná se přitom o nic tak nákladného, protože krásná elektrická auta pro děti můžete díky nabídkám na řadě e-shopů s hračkami koupit za opravdu zajímavé ceny. Mezi výbavu takový hraček mohou patřit například:

  • Otevírací dveře
  • Světelné a zvukové efekty
  • Vstup na přehrávač a hudební panel

Důležité jsou samozřejmě také bezpečnostní prvky, takže většina hraček je vybavena kvalitním sedadlem, které obsahuje bezpečnostní pásy, aby dítě nevypadlo. Pohon jednotlivých hraček je řešen podle toho, zda jsou určeny spíše pro použití uvnitř nebo venku. Pro použití uvnitř je výhodou menší výkon, naproti tomu modely, které mohou děti prohánět třeba v parku, umí nabídnout i několik rychlostí a výkon, který si poradí i s nerovným povrchem, jako je například jízda po trávě.

Nebo zvolit raději motorku?

Nejsou to pouze elektrická autíčka, ve kterých se mohou děti venku nebo vevnitř vyřádit. Jsou tady také elektrické motorky, jejichž stabilitu zajišťuje dvojice zadních kol. Vepředu je to už ale klasická motorka s řídítky. Zvolit elektrické motorky pro děti se vyplatí také s ohledem na cenu, která bývá nižší než v případě autíček. Většinou také mají o něco nižší výkon a jejich rozměry jsou subtilnější, takže se obecně více hodí pro použití v interiéru.

Autor Jaroslav

Komentáře k článku