close
okrasná zahrada může být i chloubou vašeho bydlení
okrasná zahrada může být i chloubou vašeho bydlení

Milujete okrasné traviny a rádi byste si z nich vytvořili okrasnou zahradu? Líbí se vám netradiční trávy a plodiny, které jen tak někdo v našich podmínkách nepěstuje? Pořiďte si dřevité bambusy a ozdobte jimi vaši zahradu. Nejen že u nás zůstávají při dobré péči po celý rok zelené, zachovávají si své listy po celou dobu vegetace i vegetačního klidu.

Bambusy je ideální sázet na jaře, již teď si však na stránkách internetového zahradnictví Rosteto www.bambusy.cz můžete udělat objednávku. A jaké jsou nároky na jejich pěstování? Bambusy potřebují kvalitní propustnou a výživnou půdu, dostatek vláhy po celý rok a je třeba je umístit na místo, které je chráněno před zimním větrem. V katalogu bambusů si můžete vybrat své odrůdy. V případě, že jste začátečníci, nechte si poradit týmem Rosteto.

Vaši zahradu dále oživí i okrasní traviny a kapradiny. Kapradiny se hodí na skalky, vyžadují však vlhké místo a polostín. Pokud je máte již nasázeny, nezapomeňte je na zimu zasypat listím nebo na ně nahrnout sníh. Veškeré informace týkající se jednotlivých druhů okrasných travin a kapradin v katalogu zahradnictví Rosteto naleznete online. Popisy obsahují autentické fotografie ze zahrady a u každé rostliny je uveden její rozměr, nároky na pěstování, původ, klasické znaky, použití a péče nutná k jejímu úspěšnému prospívání.

Tým Rosteto je složen z odborníků školených bambusovými učiteli ze zahraničí. Jednotliví pracovníci ke svým zákazníkům přistupují se svědomitou péčí a preferují osobní a odborný přístup. Upřednostňují osobní odběr a rostliny neposílají na dobírku z důvodu jejich možného poškození. Pokud vás tedy jejich nabídka oslovila, navštivte je osobně v pražské Troji a vyberte si bambusy, kapradiny a okrasné traviny vhodné pro vaši zahradu.

Bydlení21.cz

The author Bydlení21.cz

Leave a Response