close
Spolupráce

Je libo novou podlahovou krytinu v trendech 21. století?

no thumb
Vyberte si novou podlahu /
Vyberte si novou podlahu /

Třeba právě i vy řešíte, že byste ve vašem rodinném domě, bytě, nebo případně na chalupě či chatě vyměnili z nejrůznějších důvodů stávající, pomalu stárnoucí podlahu za novější, modernější a určitě i stylovější. Není to jednoduchá práce, to si musíme říci hned na úvod. Ne, že byste ji nemohli zvládnout, při vyšší dávce manuální zručnosti se to zajisté může podařit. Přece jen, odborníci jsou odborníci. Je tedy rozhodně nanejvýš vhodné, abyste se na ně obrátili. Především pokud jste z Českých Budějovic, nebo jižních Čech, doporučíme vám společnost Bukáček podlahy!

Vysoká kvalita, dlouhá životnost a aktuální designové standardy

Podlahy a podlahové krytiny České Budějovice zastoupené firmou Podlahy Bukáček se podílí již řadu roků jak na prodeji, tak i na samotné pokládce celé škály podlahových krytin. Bez nadsázky se dá tvrdit, že disponují dostatkem zkušeností a především širokým sortimentem každodenní nabídky. Jejich práce je odvedena vždy na té nejvyšší možné úrovni. Díky mnoha spokojeným klientům patří mezi stálice v oboru  podlahářství nejen v Českých Budějovicích!

Ať je to pěkné uvnitř, i venku /
Ať je to pěkné uvnitř, i venku /

Moderní bydlení s sebou přináší celou řadu požadavků a přání. Mnoho z nich není zase tak složité převést do reality. Nejinak je tomu i u podlahových krytin. A jakéže jsou aktuální trendy v podlahových krytinách, co je momentálně IN, nad čím byste měli minimálně popřemýšlet?

Jedná se zejména o dřevěné plovoucí podlahy, dále potom o dřevěné masivní podlahy nebo laminátové plovoucí podlahy. Každá z těchto kategorií se vyznačuje určitými specifiky. Setkáváme se však i s korkovými podlahami, vinylovými podlahami, povlakovými krytinami z PVC či třeba pochopitelně s koberci nebo především v exteriérových prostorách i s umělými trávníky.

Co se potom týká samotné pokládky, ta se odvíjí od konkrétního zvoleného druhu podlahové krytiny. Někde, je velice snadná, například u koberců, jinde vyžaduje zkušenost a odbornost, a právě při v druhém případě se můžete obrátit na Podlahářství Bukáček!

Tags : podlahy

Komentáře k článku