close
topstone

Při budování zázemí je kromě vnitřních prostorů bydlení potřeba nezanedbávat ani exteriéry rodinného domu nebo vily. Bezprostřední okolí vašeho bydlení je potřeba zútulnit a přizpůsobit vašim představám a přáním. Díky širokým možnostem to nemusí být zase až tak velký problém. Zajímavé řešení představuje tzv. kamínkový koberec. Jedná se o systém pro finální povrchovou úpravu betonových či jinak zpevněných ploch a podlah.

TopStone vdechne do zahrady nové rozměry /
TopStone vdechne do zahrady nové rozměry /

Kamenný koberec TopStone je směsí přírodních říčních nebo mramorových kamínků spolu se speciálním certifikovaným pojivem EpoStone. Kamenný koberec TopStone s sebou přináší hodně ocenitelných výhod. Jedná se zejména o přírodní vzhled, vysokou kvalitu, která zajišťuje pevnost a dlouhou životnost nebo i odolnost proti povětrnostním podmínkám. Systém propouští vodu, neklouže a je samozřejmě mrazuvzdorný. Výhodou je i velmi jednoduše tvarovatelný a celistvý povrch. Povrch TopStone je navíc po vytvrzení, na rozdíl od konkurenčních produktů, zcela zdravotně nezávadný – neobsahuje totiž nebezpečnou a toxickou látku nonylfenol a další rozpouštědla.

Široké spektrum využití

TopStone v exteriéru má rozsáhlou oblast využití. Představuje moderní, stylový a praktický povrch teras, chodníků, balkonů či schodišť. Hodí se i jako finální krytina vjezdů, příjezdů a parkovacích stání. Díky svým dekorativním vlastnostem nachází využití i v oblasti zahradní architektury, může být součástí bazénových zákoutí.

TopStone nabízí dvě základní variace svých kobercových systémů. Líbí se vám kamenný koberec s říčními kamínky nebo vás oslovily spíše mramorové kamínky? Rozdíl mezi těmato dvěma variacemi je pouze v plnidlu – říční kamínky vypadají jinak, než mramorové kamínky. Při výběru se je však dobré zaměřit i na sladění s ostatními stavebními a dekoračními exteriérovými prvky v okolí.

Tags : podlahy

Komentáře k článku