close
Koupelny

Klasické nebo originální obklady do koupelny?

Rekonstrukce koupelny nebo návrh nové si žádá sledování nových trendů a následování moderních designů a barev. Prvotní volba obkladů do koupelny nám prakticky určí další směr celého vzhledu koupelny, jejího vybavení a dalších doplňků, proto je třeba pečlivě zvážit, jaký styl je nám nejbližší.

Na trhu naleznete široký výběr obkladů a dlažby do koupelny klasického i originálního zaměření od českých i renomovaných zahraničních výrobců. Internetový obchod společnosti Keramika Soukup s webovými stránkami http://www.keramikasoukup.cz/katalog/koupelny nabízí velice kvalitní tuzemské, španělské či italské značky, mezi kterými naleznete jména jako jsou Marazzi, La Faenza, ABK, Peronda, Saloni, Aparici či Apaviza. Všichni tito výrobci patří mezi špičku a nabízí veliké množství designů, barev a různých odstínů. Liší se i typy povrchů a dekorací, nabídka tedy jistě uspokojí i toho nejnáročnějšího zákazníka.

obklady do koupelny jsou k dispozici v mnohých variacích
obklady do koupelny jsou k dispozici v mnohých variacích

Moderní obklady jsou jednobarevné nebo zdobeny různým prvky, obvykle květinovými vzory. Pokud si nebudete schopni představit vzhled koupelny s vámi preferovaným obložením, tým profesionálních obchodníků vám zpracuje 3D grafickou vizualizaci, na základě které získáte jasnou představu barevného rozložení a jejího celkového působení na okolí.

Plánujete-li také přestavbu nebo design kuchyně a celého interiéru, u společnosti Keramika Soukup vyberete veškeré obklady a dlažbu do všech těchto prostorů. Vaše domácnost tak bude sjednocena ve stejném tónu a bude působit velice příjemně a přirozeně. Proto se podívejte na sortiment společnosti a vyberte si své favority v e-shopu nebo v aktuálním online katalogu.

Tags : koupelna

The author Bydlení21.cz

Leave a Response