close

Dávno odzvonilo dobám, kdy kulečníkové stoly představovaly výsadu společenské smetánky a obyčejný smrtelník si o něm mohl nechat jen zdát. V současné době jsou kvalitní stoly určené pro velmi populární hru – billiard – dostupné úplně pro každého, kdo jej zatouží mít doma. Nespornou výhodou soukromého kulečníkového stolu je fakt, že již nebudete muset vyrážet do hospod či restaurací kdykoli dostanete nutkavou chuť si zahrát. Stačí pozvat pár přátel a zábava může začít! Kulečník není sport, ale zábava i relax – proto neberte svou hru natolik vážně.

Kulečníkový stůl není nejlevnější záležitost

kulecnikZatoužili jste mít doma kulečníkový stůl? Pak věřte, že za hubičku či vlídné slovo jej rozhodně nepořídíte. Kulečníkové stoly představují finančně náročnou záležitost, která vás může vyjít řádově na několik set. Pamatujte, že kulečníkové stoly představují dlouhodobou investici, která vás sice na samotném počátku bude stát nějakou tu korunu, ovšem vynaložené finance se vám vrátí i s úroky v podobě příjemného a zábavného hraní s rodinou i přáteli. Nabídka čítající hlavně kulečníkové stoly 8ft, ale samozřejmě i kopici dalších rozměrů a barev.

 

Máte doma dostatek místa?

Není žádným překvapením, že kulečníkový stůl si žádá dostatek prostoru. Ještě než vás naplno pohltí prodej kulečníkových stolů a vy se začnete rozhodovat o konkrétním kousku, popřemýšlejte, kam jej hodláte umístit. Počítejte nejen s prostorem pro samotný stůl, ale ohled berte i na místo pro pohodlné hraní. Pokud na sebe během hry budete narážet nebo se s tágem nevejdete mezi stůl a zeď, věřte, že si nikdy pořádně nezahrajete.

Kulečníkový stůl na zkoušku

Plánujete větší akci? Přemýšlíte o pořízení kulečníkového stolu, ale nejste si jistí, zda vás právě billiard dostatečně nadchne? Pak využijte pronájem kulečníkových stolů. Ať už na akci či pro vlastní ujištění, že koupě kulečníkového stolu je dobrá volba. Pokud se chcete o kulečníkách dozvědět více, tak navštivte také wikipedii – zde.

Znáte pool billiard?

V současné době je nabídka kulečníkových stolů více než pestrá a čítá různorodé možnosti lišící se nejen stylem, ale i cenou, velikostí či barevným provedením. Oblíbenou variantou je i kulečníkový stůl pool určený především k pool billiardu, kterému možná přijdete na chuť.

The author Bydlení21.cz

Leave a Response