close
moderní televize spojují jak propracovaný design, tak i jedinečné funkce
moderní televize spojují jak propracovaný design, tak i jedinečné funkce

V našich domácnostech se máme možnost setkávat s celou paletou moderních systémů, z nichž některé nám život značně ulehčují, jiné zase zpříjemňují. Nejinak je tomu i v oblasti, dalo by se říci zábavné video a audio techniky. Tak co třeba 3D televize, LCD trelevize nebo LED televize, tyto moderní záležitosti mají možná u vás své místo a pokud ne, tak třeba zrovna nyní uvažujete o jejich pořízení.

Jak vybrat ten správný televizor do vašeho bytu? Je třeba se zaměřit na aktuální dění v tomto směru. Sortiment je zcela jistě obrovský, není nejjednodušší se orientovat. Navíc velice často přibývají nová a nová zpracování, z nichž každý novější model televize přinese další pozitiva.

Samsung, LG, Philips nebo něco jiného?

V dnešní době doporučujeme zejména tři značky televizorů. Jedná se sice o televize Samsung, televize LG a televize Philips. Právě tito tři výrobci vám totiž nabídnou maximum možností a tedy to nejlepší vyžití ze sledování oblíbených seriálů nebo filmů.

Podívejme se nyní na jakýsi standard, který lze očekávat u televizorů značky Samsung. V prvé řadě velká plochá obrazovka, to je však samozřejmostí téměř u všech moderních typů LCD, plazmových a 3D televizorů. Přehlédnout však nelze nejmodernější funkce, mezi které lze zařadit například nízkou odezvu, vysoké rozlišení, vyvážený kontrastní poměr. Cenově dražší zařízení se potom mohou pochlubit i funkcí rozpoznání obličeje a hlasu nebo třeba možností přepínání technologií, bude tedy jen na vás, zda budete sledovat 3D obraz nebo využijete klasickou funkci LED zobrazení.

televize jsou k dispozici v mnohých variacích
televize jsou k dispozici v mnohých variacích

Jak to vypadá u výrobce LG?, co nabídne televize LG? I zde najdeme celou řadu promyšlených funkcí. Jmenujme například Top 3 vlastnosti Smart TV, HD satelitní tunel a zabudovanou WiFi technologii.

Také televize Philips vás zaujme. Samozřejmostí jsou dle zvolených modelových řad příslušné promyšlené funkce a v neposlední řadě i vysoká kvalita obrazu. Nejeden uživatel dokonce tvrdí, že televize Philips se může pochlubit nejlepším obrazem ve srovnání mezi současnými televizemi.

Pokud již se ke koupi nové televize rozhodnete, určitě využijte srovnávače cen. Nabídka je totiž více než bohatá a konkurence nikdy nespí. Cenové hladiny jsou kolikrát u stejné televize v dosti širokém intervalu. Proč byste tedy měli platit zbytečně více, když tu stejnou věc můžete zakoupit o několik stovek, mnohdy i tisíc méně. U televizorů je vždy zapotřebí mít určitou představu, alespoň hrubě si tedy promyslete, co by měl televizor splňovat a poté se pusťte do vybírání. Určitě není na škodu ani pročíst nějakou tu recenzi!

Tags : moderní bydlení

Komentáře k článku