close
no thumb
white-cream-romantic-bedroom-scheme-design
Postel s nebesy dokonale navodí romantickou atmosféru

Ložnice je nepochybně spjata nejen s odpočinkem, ale i romantikou a intimním životem. Ložnice může mít mnoho tváří a pro citlivé, jemné a křehké duše se nabízí ta romantická. Taková ložnice dýchá klidem a spokojeností, je tvořena jednoduchými, ale zajímavými detaily a rozhodně obměkčí i tvrdší jedince.

 Romantika v každém koutě místnosti

Když se vysloví romantika a ložnice, bezpochyby si většina lidi vybaví postel s nebesy. Dominantní a nejvýraznější prvek ložnice je bezesporu postel. Romantický a půvabný dojem vytvoříte jednak postelí s nebesy, které jsou tvořeny vzdušnými látkami, ale i postelemi jednoduchých tvarů, bez zbytečných a rozptylujících detailů. Když postel doplníte polštářky s vkusnými a jemnými vzory, a peřinami s polštáři povléknete do povlečení bílé, světle modré, žluté nebo fialkové barvy, máte základ romantické podoby vaší ložnice položen. Okna zdobená dlouhými závěsy nebo drobnými květinami umocní příjemný dojem. Nábytek by měl být v romantické ložnici nejlépe ze světlého dřeva nebo bílý, ale plastu nebo lesknoucím se povrchům se spíše vyhněte. Pěkným a vkusným detailem by také mohl být jednoduchý přehoz nebo houpací křeslo umístěné v blízkosti malé knihovničky.

romantic-bedroom-ideas
Romantika v moderním pojetí

Romantika nepotřebuje mnoho detailů a nesnese přeplácanost. Pokud i vy tedy chcete romantickou ložnici, volte vzdušné materiály světlých barev a drobné detaily, které podtrhnou její kouzlo. Ložnice je více než důležitá pro vaši celkovou spokojenost. Zařiďte si ji například podle vašich romantických představ.

Tags : dekoracenábytek

Komentáře k článku