close
Bella Vita je vskutku zajímavým projektem k bydlení /
Bella Vita je vskutku zajímavým projektem k bydlení /

Patříte mezi lidi, kteří jsou v požadavcích na budování svého zázemí opravdu velice nároční? Potom právě vy byste měli číst určitě dále, protože pro vás máme zajímavé náměty, o kterých se vyplatí v souvislosti s moderními trendy v bydlení minimálně popřemýšlet. Uvažujete-li, že byste si zakoupili nějakou tu luxusní nemovitost v Praze, máte i nyní širokou paletu možností, ze kterých si zcela jistě přijde naprosto každý na své.

Luxusní nemovitosti v trendech 21. století se vyznačují hlavně jakýmsi propojením designových stylů jak interiérových, tak i exteriérových prostorů s funkčností jakou takovou a účelností. Vhodnou vyvážeností je dosaženo pocitu spokojenosti a pohody. Ano, právě takové jsou moderní a luxusní nemovitosti nejen v Praze!

Luxusní bydlení v Praze má mnoho podob

Luxusní bydlení v Praze se může pochlubit širokou pestrostí tváří. Živým důkazem je například bydlení v Bella Vita. Jedná se o uzavřený bytový a komerční komplex, který budí široký zájem. Areál Bella Vita vznikl rekonstrukcí viniční usedlosti ze 17. století. Areál nabídne celkem 15 bytů nejrůznějších velikostí, ale jsou k dispozici i prostory pro nebytové využití.  

Zapomenuto není ani na líbivé vnitřní prostory /
Zapomenuto není ani na líbivé vnitřní prostory /

Bella Vita představuje komplex se vším všudy. Je zde maximálně postaráno o bezpečnost vaši, ale i vašich dětí. Díky přilehlým venkovním prostorám si můžete kdykoliv se vám zlíbí odpočinout a relaxovat. Samozřejmostí je bazén nebo sauna. Nechybí ani kryté parkoviště. Potěší i velmi dobrá lokalita – necelých deset minut to máte k nově budované stanici metra trasy A, konkrétně k zastávce Motolská nemocnice. V blízkosti pěti kilometrů na vás potom čekají nekonečné chvíle, které je možno spojit s nakupováním a i jiným kulturně-společensko-zábavným vyžitím.

Za zmínku zcela jistě stojí i další tip k bydlení. Je jím Palác Dlouhá. Také zde si přijdou případní zájemci na své snad v čemkoliv. Palác Dlouhá na Starém městě nabídne 46 bytových jednotek v moderně pojatých stylech, které mísí vhodným způsobem historii a aktuální požadavky na náročné a luxusní bydlení.   

Tags : moderní bydleníPraha
Bydlení21.cz

The author Bydlení21.cz

Leave a Response