close

stul2Moderní a stylová domácnost je poseta mnohými nenápadnými prvky. Tak třeba malé interiérové stolky! Zabírají minimum místa, a přesto jsou jedinečné. Máte-li cit pro detail, můžete si vybrat takové, které se budou doplňovat s dosavadním vybavením interiérových prostorů.

Malé interiérové stolky jsou ideálním doplňkem téměř do každé místnosti. Lze je umístit do haly, chodby, předsíně, ale rovněž i do prostornější kuchyně, jídelny, samozřejmě potom i do obývacího pokoje nebo ložnice. Jejich funkce je komplexní, mohou posloužit jak k odkládání nejrůznějších věcí, tak i jako podstavec na další dekorační doplňky. Většinou však i samostatně vypadají velmi pěkně. A kam je umístit? V prvé řadě nesmí překážet. Ideálně někam do rohu pokoje nebo ke stěně, neměly by však být zase moc schované! Díky jejich nízké hmotnosti je však můžete kdykoliv přemístit, dobře se s nimi manipuluje.

Stolky ze skla, kovu i dřevěných prvků

stolek1Malé interiérové stolky jsou především dekoračním prvkem moderního domu. Jsou vyrobeny z celé řady materiálů a jejich kombinací. Mezi nejvyhledávanější provedení patří skleněné stolky, kovové stolky a samozřejmě, že i dřevěné stolky. Především v posledních letech zažívají obrovský boom i stolky z ratanu nebo rákosí. Co se týká barevného provedení, zde hodně záleží na celkovém rázu místnosti, kde jsou umístěny. Pokud holdujete aktuálním trendům, dáte třeba šanci nějaké výraznější barvě, která bude aspoň na části stolku. Jste-li konzervativní, nebudete se asi do nějakých odvážností pouštět.

Malé interiérové stolky jsou k mání v celé řadě tvarů. Říká se, že v jednoduchosti je krása, vysoce komfortně působí zejména atypické tvary. Chcete mít doma stylové malé stolky i vy? Inspirujte se tedy i známých nebo na internetu a jistě si vyberete!

Tags : nábytekvybavení bytu

Komentáře k článku