close
no thumb
scary-guy
Nenechte se okrást!

Chránit svůj domov a bezpečí rodiny je v současné době čím dál tím důležitější. Zejména pokud bydlíte v lokalitě, kde často dochází ke krádežím. Zloděje může nalákat cokoli, auto na zahradě nebo třeba nízko položená okna a tedy snadný přístup do domu. I náhoda zde hraje svou roli, vy ale na ni nečekejte a zabezpečte svůj domov, jak nejvíce to půjde.

Skleněné plochy zabezpečte přednostně

Prosklené plochy ve dveřích, okna nebo rozsáhlé skleněné plochy na domě jsou snadným cílem zlodějů a s rozbitím skla moc práce nemají. Na tyto skleněné plochy však můžete aplikovat bezpečnostní fólie. Ty vás ochrání před zloději, ale i krupobitím nebo vichřicemi. Fólie se aplikují z vnitřní strany oken nebo dveří a jsou zvenčí neviditelné. Nemusíte se bát, že byste je znehodnotili mytím, pokud nepoužíváte agresivnější chemii a ostré škrabky. Bezpečnostní fólie jsou natolik odolné, že zloději i kdyby se snažili sebevíc, okenní tabuli nebo dveře prostě neprorazí. Maximální poškození, kterého můžou dosáhnout, je prasknutí skla, které známe jako „pavouka“, nicméně sklo se neroztříští ani nebude proraženo. Bezpečnostní fólie musí vyhovovat předepsaným normám a prodávají se ve více provedeních. Čím větší tloušťka, tím lepší ochrana.

gen2
Bezpečnostní fólie jsou ideálním zabezpečovacím prvkem skleněných ploch

Bezpečnostní fólie mají ještě jednu výhodu. Zachytávají škodlivé UV záření a chrání vás před jeho účinky. Nevýhodou bezpečnostních fólií je jejich omezená aplikovatelnost. Nedají se použít na plexisklo a další umělá skla. Vykradený domov je snad to nejhorší překvapení pro každého z nás. Neriskujte a začněte se zabezpečením domova co nejrychleji.

Tags : bezpečnostbytové prvkyokna

Komentáře k článku