close

nafpostel2Postele jsou samozřejmě součástí každého bytu. Nachází se standardně v ložnici, v dětských pokojích, ale kolikrát i třeba v obýváku. Samozřejmě, že v domácnosti nepotřebujeme přebytek postelí. Stačí tolik postelí, kolik je v domě nebo bytě obyvatelů. Samozřejmě jiná postel je určena do ložnice, jiná potom pro malé děti. Postelí je k dispozici velké množství, vyznačují se celou paletou rozdílností. Někdy k vám však zavítá ať již zvaná nebo nečekaná návštěva a drobný problém může být na světě. Když se zdrží přes noc, kam je uložíte? V dnešní době toto nemusíte řešit, pořiďte si nafukovací postel a máte klid!

Proč pořídit nafukovací postel?

Nafukovací postele představují množství pozitiv. V prvé řadě vám nezabírají žádné místo, ve vyfouknutém stavu je totiž bez komplikací schováte kamkoliv, třeba do skříně. V případě potřeby ji velmi rychle připravíte, nafukování zabere díky pomocné žabce pouze několik málo minut. Nemyslete si, že by nafukovací postele nebyly pohodlné, že byste byli na druhý den rozlámaní, spí se na nich obvykle velmi dobře. Samozřejmě nemohou nahradit kvalitu klasických postelí, ale jako nouzovka se rozhodně hodí! A také pořizovací cena, ta se pohybuje někde od dvou stovek po maximálně dva tisíce, tedy nic závratného.

nafpostel1Nafukovací postele jsou k mání v široké paletě provedení. Seženete jednolůžka i dvoulůžka. Některé postele jsou dokonce skládací a v určitých případech mohou posloužit i jako jakási improvizační sedačka. Jejich povrch bývá standardně upraven speciální látkovinou tak, abyste se v nich cítili co možná nejpohodlněji. Jsou pevné, není třeba se obávat poškození, musí se však dodržovat jejich nosnost. Zakoupíte je jak na internetu, tak i v kamenných prodejnách s bytovým vybavením, ale třeba i v supermarketech. Nafukovací postel je tak pomocník k nezaplacení ve chvílích, kdy se nehodí, aby musela návštěva odjíždět, měly by tak být součástí každé z domácností!

Tags : postelevybavení bytu

Komentáře k článku