close

ID-10073848Přinášíme vám pár praktických vychytávek, které se vám budou určitě hodit a díky kterým dosáhnete svěžesti oblečení či vyhubení otravných molů. Naše vychytávky vám ušetří peníze i nervy, a tak vás budou určitě bavit, stejně tak jako nás.

Po našich známých, internetu a od čtenářů jsme posbírali několik báječných vychytávek, které snad osloví i vás a pomůžou vám ve vaší domácnosti.

Vlhko ve skříni

Pokud máte skříně, které příliš často neotvíráte, určitě máte vlastní zkušenosti s problémem vlhkého oblečení, které může dokonce i zapáchat zatuchlinou. S vlhkostí ve skříních můžete bojovat pomocí obyčejné školní křídy, kterou do skříně zavěsíte. Nad zápachem vyhrajete pomocí klasického mýdla, které vyndáte ze sáčku a zasunete mezi sloupečky prádla.

Otravní molové

Velkou nepříjemností jsou molové. Jak proti nim bojujete vy? My jsme vyzkoušeli radu maminek a použili jsme tymián, který jsme nasypali do ozdobné mystičky a tu pak jako dekoraci umístili na poličku. Do týdne byli molové pryč a praktickou dekoraci jsme si ponechali.

Pokud máte další tipy a nápady na domácí vychytávky, napište nám je.

Tags : Rady a tipySkříně

The author Markéta Vlková

Leave a Response