close
Country-furniture-kitchen-room

Country-furniture-kitchen-roomZajímají vás nové trendy v bydlení a ve vybavení interiérů? Vyzkoušejte nový country style nábytku a vybavení místností. Country style je příjemný, venkovský styl se starými kredencemi, oprýskaným nábytkem, plechovými květináči a plecháčky, kostkovanými závěsy a polštářky. Country style není ani strohý, ani přeplácaný, je prostě svůj.

V hlavní roli dřevo a látka, přesně tak vypadá country style. Dřevěné vybavení je hodně vzdálené futurismu, supermoderně a módním časopisům o bydlení. Troufám si však říci, že hodně svých příznivců si dozajista najde. Dřevěná kuchyně je naprostým opakem moderní kuchyně, protože v country stylu hraje hlavní roli přírodní materiál ve všech možných podobách. Často tyto kuchyně mohou být postaveny ze zbytků stavebních materiálu, což jim není vůbec na škodu a zároveň to znamená dokonalé využití zbytků, které představuje ekologické myšlení.Country-furniture-kitchenware

S tímto stylem se dostávají do módy všechny bytové doplňky našich prababiček, například záclony, závěsy, ubrusy, polštářky atd.

Kuchyně v country stylu asi sedne spíše milovníkům starých věcí či urbanistického stylu. Svět je dnes rozdělený na dva tábory. Jeden miluje japonskou jednoduchost v podobě hladkých linií, skla a kovu. Druhý má rád hřejivé dřevo a útulné prostředí.

Je jen na vás, který z nich si vyberete.

 

Tags : nábytek

Komentáře k článku