close
Byty a domy

Od smlouvy s dodavatelem energie můžete za jistých okolností odstoupit

bez elektřiny se neobejde žádná domácnost
bez elektřiny se neobejde žádná domácnost

Přesto, že domovní prodej je u nás již jako takový nějakou dobu zakázán, tak existují určité výjimky, kterých více méně využívají někteří lidé k provozování svých mnohdy i nekalých podnikatelských záměrů.  Jedná se například o situace, které v podstatě všichni tak nějak známe. Najednou zazvoní u dveří vašeho rodinného domu nebo bytu neznámý člověk, který vás osloví se zajímavou nabídkou, jak ušetřit za energie. Obvykle se nedá jen tak odbýt, bude vás přemlouvat a lákat tak dlouho, že možná nakonec kývnete a smlouvu podepíšete. Netvrdíme, že by to muselo být vždy špatné řešení, přece jen však v té rychlosti kolikrát neprostudujete všechny parametry obchodu a teprve až po nějaké době zjistíte, že vlastně o nově sjednané služby nemáte z nejrůznějších důvodů až takový zájem. Nabízí se otázka, co v podobných případech dělat? Nevěšte hlavu, budete-li jednat rychle, je ještě čas dát vše do pořádku!

Energetická poradna vám poradí

zvolte si nejlepší tarif pro odběr energií
zvolte si nejlepší tarif pro odběr energií

Využijte energetické poradenství, kde jsou vám připraveni odpovědět na veškeré vaše dotazy. Na rozdíl od podomních prodejců však budou k celé věci přistupovat objektivním způsobem. Nic vám nebude utajeno, bude se s vámi mluvit na rovinu. Můžete se dozvědět vše o cenovém srovnání elektřiny a plynu, dále potom podrobné informace o jednotlivých sazbách a tarifech. V neposlední řadě vám bude doporučeno, jak můžete nastavit úspory za vámi využívané energie. Budete-li chtít, můžete se dokonce zapojit i do elektronických aukcí.

Pokud jste omylem přistoupili k podpisu rádoby výhodného řešení v podobě „efektivního“ energetického programu pro vaši domácnost, kde například cena elektřiny není zase tak nízká, jak se zdálo, máme pro vás řešení, jak tuto chybu napravit. Obraťte se na odborníky, kontaktujte web EnergetickáPoradna.cz a nechte si vše vysvětlit. Dozvíte se mimo jiné, že do 30 dnů můžete bez jakýchkoliv problémů zákonného odstoupení od smlouvy s dodavatelem. Nic tedy nemusí být ztraceno, energetická poradna je vám k dispozici, využívejte ji!

Tags : energie

Komentáře k článku