close
ID-100130379
Palety
Palety

V poslední době přišel do módy velmi originální a netradiční nábytek, který je vyráběný či vytvářený z věcí, které nikdy nábytkem nebyly, a málokoho by napadlo, že je jednou budeme jako nábytek používat. O co se jedná? Například o palety!

Palety se využívají na převážení zboží. Běžně se na ně nakládají těžké krabice, které se pak převážejí auty z místa na místo. Hlavním cílem je usnadnění manipulace a rozložení váhy. Koho by tedy napadlo, že ve 21. století si z nich budeme dělat stolky, skříňky i pohovky.

Tak zvané europalety se vyrábějí v klasických rozměrech 600 x 400 milimetrů, 800 x 600 milimetrů, 1200 x 800 milimetrů, 1200 x 1000 milimetrů a posléze i v rozměrech atypických, které vám vytvoří na přání.

Zakoupit si můžete paletu světlou nebo tmavou a potom už jen stačí zapojit fantazii, koupit si třeba barvičky, tapety nebo látku, kterou tapetu vypolstrujete.

Tapeta se stane velmi originálním a hlavně neskutečně levným vybavením, protože její cena se pohybuje v rozmezí od 85 korun do 230 korun za novou euro paletu.

Co vyrobit z euro palety?

Z palety si můžete v podstatě vyrobit, co jen budete chtít. Klidně i houpačku nebo domeček pro děti. V podstatě stačí palety naimpregnovat, poskládat na sebe do požadovaného tvaru a sešroubovat.

Kam se hodí?

Nábytek z palet se hodí všude – do moderních a minimalistických bytů, do starých domů, do bytů lidí, co si potrpí na dekorace. V podstatě záleží vždycky jen na vás.

Zdroj obrázku: www.freedigitalphotos.net

Tags : bytové doplňkynábytek

Komentáře k článku