close
Byty a domy

Plánujete postavit dům ve svahu, inspirujte se na typových domech!

Moderní rodinný dům může nabývat mnohých podob /
Moderní rodinný dům může nabývat mnohých podob /

V oblasti bydlení je dnes dovoleno téměř cokoliv, nic není nemožné. V mnohých případech se setkáváme s požadavkem vybudování domu ve svahu – což představuje poněkud promyšlenější přípravu a následně kvalitní a ničím nepodceněnou realizaci. Typové domy ve svahu se vyznačují rozličným, vysoce stylovým vzhledem, jež osloví mnoho potencionálních zájemců o bydlení v trendech 21. století. Na internetu je v současné době nedostatek projektů typových domů ve svahu, nic vám však nebrání v tom, abyste se odlišili od ostatních a takovéto zázemí si dopřáli!

Typové domy vám usnadní přemýšlení, jak by mělo nové, stylové bydlení vypadat, můžete se snadno inspirovat, samozřejmě není problém k základní myšlence přidat i další, specifické prvky. Řeč je o webu typove-domy.cz, podívejte se, jak mohou vypadat moderní rodinné domy, které se líbí!

Moderní bydlení představují i atriové domy a rostoucí domy

Inspirujte se v oblasti nového bydlení /
Inspirujte se v oblasti nového bydlení /

Kromě domů ve svahu je možno v případě požadavku na komfortní, nové bydlení popřemýšlet i nad volbou, kterou představují atriové domy nebo rostoucí domy. Rovněž i v těchto případech je více než vhodné vzhlédnout typové projekty.

V situaci, že byste přesto nenašli to, co si představujete, nezoufejte. Není problém ani realizace domu přímo na míru, stačí napsat a sdělit konkrétní požadavky. Společnými silami již jistě najdete nejvhodnější řešení.

Proč zrovna dům ve svahu?

Typové domy ve svahu se vám budou líbit /
Typové domy ve svahu se vám budou líbit /

Některé z vás bude možná zajímat, proč ten či onen chce zrovna dům ve svahu? Odpovědí na tuto otázku se nabízí hned několik. V prvé řadě se může jednat o levnější stavební parcelu. Svah může výrazným způsobem ovlivnit nákupní cenu. Další možností je potom touha po něčem originálnějším. Přece jen domy ve svahu vyžadují, jak již bylo řečeno, určité specifické stavební konstrukce, které mohou nejen po vizuální stránce, být v některých případech vysokou předností před ostatními podobami bydlení!

http://www.typove-domy.cz

Komentáře k článku