close
2-Ethnic-Style

Určitě to všichni znáte, po celém těžkém pracovním dni přijdete večer z práce domů, sednete si na pohovku v obývacím pokoji a vydechnete. Večer, až uděláte i všechnu domácí práci, se k ní rádi vrátíte, lehnete si a díky ní a její pohodlnosti zapomenete na všechny strasti dne? Nyní nám dáte všichni za pravdu, že pohovka je základ obývacího pokoje. Proto si musíme zodpovědět na otázku, jakou pohovku si pořídit.

Dne se tak trochu pobavíme o pohovkách, tedy středobodu světa obývacích pokojů. Jakou bychom si měli pořídit? Jaká pohovka je pro nás ta nejlepší a nejpohodlnější?

2-Ethnic-Style

Velká, malá, lenoška či taburet?

Co se týče vybírání pohovek, tak v první řadě samozřejmě vybíráme podle možností, tedy cenových a prostorových predispozic. Jestliže mám 3 tisíce a prostor pokoje 10 metrů čtverečních, pak moc krásy nenadělám a nemůžu si přeci přát velkou sedací soupravu.

V druhé řadě samozřejmě vybíráme podle vlastního vkusu a uvážení. Přeci si nekoupím zelenou pohovku, když je mi ze zelné špatně, jen protože mi ji prodavač doporučil. Kromě vlastního vkusu zohledňujeme i design interiéru.

Hlavně si uvědomte, jak velká je vaše domácnost, či jak často hostíte návštěvu. A také se nezapomeňte vzpomenout, co na dané pohovce chcete dělat.

maliri1
Tags : obývací pokoj

Komentáře k článku