close
Samolepky v koupelně

Přistihli jste se, jak smutně stojíte ve vaší koupelně a sami sobě si tiše stěžujete, že je vaše koupelna zastarale Samolepky v koupelnězařízená, nudná, nebarevná, nevýrazná a ničím nezajímavá? Pak s tím koukejte něco udělat. Ačkoli právě koupelny patří k nejmenším místnostem v celém bytě, i přesto si zaslouží dostatečnou pozornost. Uvědomte si, že ji používáte každý den a měli byste se v ní cítit příjemně. Nemusíte ihned bourat zdi, malovat stěny, kupovat nový nábytek. Stačí i jedna maličkost a vaše koupelna se rázem promění. Objevte proto kouzlo samolepek na zeď. Během posledních let jejich oblíbenost jenom roste, nabídka vzorů i motivů se neustále rozšiřuje a stále více lidí je má doma. Proč? Jsou jednoduché na aplikaci, nevyžadují žádnou úpravu a pokud vás za čas omrzí, jednoduše si pořídíte novou. Rozhodně je to šetrnější řešení než například aplikace kachliček s dekorem, která nejenže stojí více peněz  i času, ale jakmile by vás po pár letech dekor přestal bavit, museli byste bourat nanovo. Chcete ze své koupelny rychle, levně a snadno vytvořit podmořský svět?

Na co byste si měli dát pozor?

Ačkoli je aplikace samolepek velice jednoduchá, přesto i v tomto případě existují věci, na které byste měli myslet.V první řadě zkontrolujte, zda je místo pro nalepení čisté. To je základ úspěchu. Zároveň by mělo být suché a odmaštěné. Nedáte-li si na to pozor, může se vám stát, že samolepka nebude držet a jakmile ji přitisknete na vlhké či mastné místo, nasaje se a už ji nepřilepíte. A poslední tečkou na závěr je fakt, že byste samolepky neměli umisťovat do blízkosti tepelných zdrojů. Topení byste se proto měli vyhnout obloukem.

Ryby a květiny

Samolepky v koupelněJak už bylo řečeno – obrázků, motivů a vzorů je celá řada. Díky tomu si na své přijde úplně každý. Co se koupelny týče, můžete se poohlédnout po motivech živočišné říše, abstraktních či geometrických tvarech, ale samozřejmě i pohádkových postaviček. Fantazii se meze nekladou a záleží jen na tom, co se vám líbí. Chcete jít s dobou a být IN? Pak vsaďte na květinové náměty, které jsou v kurzu hned po rybách. Váháte mezi květinami a geometrickými tvary? Pak rozhodně volte květiny. A co se barev týče? V tomto případě převládá černá a bílá.

Kam samolepku umístit?

Motiv již máte vybraný a nyní přemýšlíte, kam samolepku umístit? Pak věřte, bude stejně tak slušet kachličkám, stěnám dvířkám od nábytku a v neposlední řadě i sklu od sprchového koutu. Budete-li samolepku lepit na dlaždičky, můžete je překrýt celé, nebo dát přednost menším dekoracím ve větším počtu.

Tags : dekoracesamolepky na zeď

Komentáře k článku