close
no thumb

11761Je jen na každém z nás, respektive na majiteli rodinného domu nebo bytu, jak bude naše bydlení vypadat. Stále více lidí se chce ve svých domácnostech cítit romanticky. Nikoho tedy nemůže překvapit, že se snažíme dokonalé atmosféře co nejvíce přiblížit třeba i volbou vhodných bytových prvků a doplňků! Říká se, že v jednoduchosti je krása. Není tak často potřeba žádná náročná přestavba a rekonstrukce, mnohdy stačí velmi málo. Možná byste se divili, kolik parády dokážou udělat obyčejné bytové doplňky a dekorace. Pokud správně zvolíte, můžete váš interiér velice zajímavě oživit, odlišíte se tak od stereotypu!

Pojďme se podívat na nějaké tipy, co si třeba hned pořídit k vám domů. Začněme třeba v koupelně. Doplňky do koupelny jsou k dispozici v mnoha variacích, můžete se poohlédnout po elegantních zrcadlech, porcelánových úchytkách nebo třeba vonných mýdlech, županech či stylových ručníků. Záleží jen na vašem osobitém vkusu.

11383Téměř do všech místností se budou hodit svícny a svícínky. Ty jsou rovněž nabízeny v širokospektrém provedení. Potěší vás přesné linie a komfortní vzhled. Svícny mohou být jak dokonalou dekorací, tak i drobným a originálním dárkem, věnovaným od srdce.

Nezapomínejte ani na vaši zahradu, také ta totiž pochopitelně patří k bydlení. Zahradní dekorace mají mnoho podob. Může se jednat o umělé květiny, o květináče, ale třeba i o venkovní svícny, či ptačí budky nebo konve na vodu.

Doporučujeme vám, abyste vše sladili do jednoho stylu. Velký boom a oblíbenost zažívají mimo jiné i Skandinávské styly. Působí velmi čistě a příjemně. Jakékoliv dekorace můžete zakoupit pohodlnou cestou prostřednictvím internetu. Zapomeňte tak na dlouhé cesty a čekání v obchodech, vybírat můžete v pohodlí vašeho domova třeba již nyní!

Komentáře k článku