close
no thumb
Komody zkrášlují a vyplňují interiérové prostory moderního bydlení /
Komody zkrášlují a vyplňují interiérové prostory moderního bydlení /

Komoda je jednak krásným doplňkem našeho stávajícího nábytku, ale především je oblíbená pro svou praktičnost a nabízí spoustu úložného prostoru. Je to velmi žádaný kus nábytku s vysokou prodejností. Komodu lze využít jako prádelník nebo úschovnu lůžkovin, potahů, kuchyňských útěrek, ručníků, závěsů apod. Věci, které mají být očím ukryty tak zůstávají jako obsah šuplíků, zatím co horní část komody, lze beze zbytku využít na vystavování různé dekorace, kytek, hodin, zrcadla, rámečků s fotografiema  a co Vás jen napadne. Já osobně mám na komodách vystaveny dekoratívní a ozdobné krabice s další veteší a šmínkama.

Komody jsou různých velikostí, barev a designu. Záleží v jakém stylu máte vybavenou danou místnost, kam budete chtít komodu postavit. Komody se hodí takřka do každé místnosti.  Jsou v elegantním, starodávném či moderním stylu.

Všestranně využitelný nábytek

Stylové komody jsou vhodné do obývacího pokoje,  praktické do ložnice, kde spojením se zrcadlem vznikne originální kosmetický stolek. V dětském pokoji na oblečení i hračky, které jsou v mžiku uklizené.Velmi oblíbené jsou komody s již vestavěným přebalovacím pultem, což ocení maminky s malými dětmi. V kuchyni nebo jídelně šuplíková komoda může posloužit třeba jako příborník a úschovna prostírání. Na horní část pak můžete postavit dekorační svícen nebo ozdobný držák na vinné láhve.

V nabídkách dnes již naleznete komody šuplíkové ale rovněž kombinované s dvířky a nebo také se skleněnými policemi či vitrínami, které mohou být i podsvícené.

V matriálech si designéři tohoto nábytku také nekladli žádné překážky. Najdete komody z masívu tzv. rustikální komody, také laminátové, smrkové, ratanové nebo kombinované s plastem, které se hodí zejména do předsíně nebo dětských pokojů.

Cenové rozpjetí tohoto žádaného kusu nábytku se pohybuje podle druhu materiálu a velikostí. Dnes lze pořídit krásný kus nábytku, za velmi příznivé ceny. Mít krásný a útulný domov, není nic nedosažitelného.

Tags : bytové doplňkynábytek

Komentáře k článku