close
Předložky do koupelny jsou k dispozici v celé řadě provedení /
Předložky do koupelny jsou k dispozici v celé řadě provedení /

Koupelny si prošly za poslední desetiletí, značnými změnami. Neslouží nám už pouze k nutné hygieně, ale rovněž je to místo relaxace a odpočinku. To jak je koupelna vybavená a barevně sladěná, závisí pouze na jejím uživateli. Koupelnové předložky mají hned několik výhod. Jednak zvýší bezpečí v koupelně, kde hrozí uklouznutí na mokré podlaze. A vaše noha, po koupeli nespočine na studeném. Nýbrž na materiálu, příjemném na dotyk. Rovněž svým designem, přispěje na vzhledu vaší koupelny. Pokud koupelnová předložka, ladí i s dalšími koupelnovými komponenty, bude koupelna vypadat hezky sjednoceně. Tímto, byly koupelnové předložky pasovány, na důležité bytové doplňky. Ze spodní strany, mohou být opatřeny protiskluzovou plochou, a ze strany horní disponují vynikající savostí. Koupelnové předložky, dnes zakoupíte v rozmanitých barvách i designech, takže i jinak nudně vyhlížející interiér koupelny, naráz ožije. Mezi jejich přednost patří, snadná údržba a snesou vlhké prostředí. Pokud máte v koupelně i toaletu, lze pořídit celý set. Předložka před vanu či sprchový kout a předložka, před toaletu. Koberečky, lze volit různých tvarů a materiálů. Mohou to být například hedvábné, bavlněné, vlněné nebo umělá vlákna, ale i dřevěné.

Předložky z přírodních materiálů

Vyberte si i vy barvu a styk /
Vyberte si i vy barvu a styk /

Ty se v poslední době těší největší oblibě. Co se týká koupelnových koberečků, může se jednat o přírodní přízi, nebo předložky z žinylkové bavlněné příze. Využívány jsou především zemité nebo pastelové barvy.

Předložky ze syntetických vláken

Jedná se o polyamidová vlákna, která disponují lepší tvarovou pamětí. Dále o polyakrylová vlákna, která dodávají pružnost a jemnost. Mezi další oblíbené koupelnové předložky se syntetickým vláknem, patří polyakrylová mikropříze. Dodává povrchu jemnost, hebkost a hlavně vynikající savost.

Plastové předložky

Vypadají velmi hezky, ale jsou nepraktické. Jejich strukturovaný povrch, se hůře čistí a zadržují mikroby. Mají rovněž mnohem kratší životnost.

Dřevěné předložky

Ty můžeme znát, již z dávné minulosti. Dřevo, je pro tento způsob užití velice vhodné. V místnosti působí útulně, příjemně. Jeho povrch na rozdíl od plastových předložek, není tak vrapatý a nezadržuje tolik nečistot.

Gabriela Kortová

The author Gabriela Kortová

Leave a Response