close
Bez názvu

Moderní člověk je v oblasti bydlení značně náročný. Nespokojí se s ledasčím. Vyžaduje určitý standard a má požadavky jak na interiérové, tak i exteriérové prostory. Kromě kvality vyžaduje i líbivý design a pokud možno co nejideálnější lokalitu. Uvažujete-li o bydlení v Brandýse nad Labem, doporučíme zpozornět. V tuto chvíli se zmíníme o Bytech u Vodojemu, konkrétně jejich osmé etapě.

Byty u Vodojemu představují developerský projekt, který plynule navazuje na předešlé etapy. Jedná se o komfortní a pohodlné bydlení ve dvou objektech, které jsou rozděleny do tří sekcí. Celkově jde o 40 nadstandardně vybavených bytů od 1+kk až po 4+kk – na své si tedy přijde každý, a navíc z jednoho komerčního prostoru.

Maximální spokojenost

Byty u Vodojemu v Brandýse nad Labem lákají k bydlení /
Byty u Vodojemu v Brandýse nad Labem lákají k bydlení /

K dispozici jsou jak přízemní, tak patrové byty. Přízemní byty mají předzahrádku, součástí patrových bytů jsou pak balkony, případně terasy. Podzemní prostor obou objektů je propojen – tvoří místo pro parkování.

Nové byty Brandýs nad Labem jsou postaveny z kvalitních materiálů za využití nejmodernějších technologických postupů. Jejich obyvatelé ocení zejména nadstandardní řešení interiérového vybavení. Zmiňme například moderní závěsné WC a značkovou, stylovou sanitární techniku. Líbit se budou i designové keramické dlažby a obklady. Samozřejmostí je i kompletní elektroinstalace.

Vytápění je realizováno závěsnými otopnými tělesy ze společné kotelny, odkud je řešen i ohřev vody.

Byty u Vodojemu jsou k dispozici k nastěhování od srpna 2016. Přesto, že je to ještě více než rok, vyplatí se co nejrychlejší rozhodnutí. Zájem je velký a byla by tak škoda, kdybyste začali jednat pozdě. Reality Brandýs nad Labem jistě stojí za zvážení. Chcete-li bydlet spokojeně a moderně, zkrátka v trendech 21. století, je to dobrá volba, do které se vyplatí jít!

Tags : developermoderní bydlení

Komentáře k článku