close
Ložnice

Povlečení, do kterého se budete chtít zachumlat! 2. část

PovlečeníPovlečení bezesporu používáme úplně všichni. Jak už jsme vám psali v minulém článku, někdo se jeho výběru příliš nevěnuje, jiný naopak stráví spoustu času, než se pro nějaké vůbec rozhodne. Pravou zůstává, že spánkem strávíte třetinu vašeho života, proto je velmi důležité, abyste si vybrali kvalitní, pohodlné a příjemné ložní prádlo, do kterého ulehat bude doslova radost. Co se barev a vzorů týče, máte opravdu z čeho vybírat. Výrobci se snaží vyjít vstříc všem věkovým i povahovým skupinám, proto je k dostání celá řada výrobků jak pro děti, tak i teenagery, romantiky či choleriky. S povlečením se rozhodně nudit nemusíte!

Povlečení pro ty, kteří chtějí vybočit z řady

Nenechte se zmást – povlečení nutně nemusí hrát nejkřiklavějšími barvami, aby vás dokázalo zaujmout. Ložní prádlo si vás umí získat i něčím jiný, než jen živou kombinací barev či smícháním hned několika vzorů, tvarů či motivů. Ba naopak vtipný dekor či motiv je pro vás to pravé. Svou pozornost proto zaměřte na povlečení, které vás nadchne trojrozměrným obrazem.

Ložní prádlo doslova pro měšťáky

Možná to pro vás bude překvapení, ale povlečení s tzv. city dekorem je stále vyhledávanější a žádanější. S oblibou po něm sahají především obyvatelé měst, kteří jsou hrdí na to, kde žijí. Je k dostání v mnoha podobách, ze kterých si zaručeně vybere i ten nejzhýčkanější měšťák. Velmi častým charakteristickým rysem jsou kombinace písmen barev i vzorů. Ono vlastně záleží na tom, zda chcete usínat ve dne nebo v noci…

V čem usínají romantici?

Romanticky laděné dušičky dávají přednost zvláště pastelovým odstínům či motivům, které charakterizují lásku. Patříte-li mezi zaryté romantiky, jistě dáte přednost jednoduchému povlečení v příjemné syté barvě, která ve vás vyvolá pocit tepla. Co se motiv a vzorů týče, jasnou volbou číslo jedna jsou srdíčka. V těch se vyžívá snad každý romantik.

Pro milovníky zvířat

Považujete se za milovníka zvířat? Pak se jistě i během noci s radostí a láskou zachumláte do povlečení s motivem nějakého mazlíčka. Ať už se vám líbí psi, kočky či koně, nebo zda je vaším cílem nějaký větší mazlíček, nikde není psáno, že v jeho blízkosti nemůžete usínat. I v tomto směru jsou výrobci hodně štědří. Na trhu se proto objevují motivy snad všech malých či velkých, domácích či divokých zvířat.

Tags : povlečení

Komentáře k článku