close

Dnešní bydlení v trendech 21. století nabývá celou řadu tváří. Dovolené je v podstatě cokoliv, nejsme prakticky ničím a nikým limitováni. Podle toho také vypadají soudobé domácnosti, které se vyznačují širokospektrou variabilitou. Ideální je, pokud skloubíte vysokou kvalitu, líbivý a stylový design, ale také pořizovací cenu, to není samozřejmostí, ale budete-li vědět, na koho se obrátit, může se to snadno podařit. Při realizaci plastových oken, dveří, ale i hliníkových oken, zimních zahrad, garážových vrat nebo třeba zasklívání lodžií vám doporučíme oslovit společnost Proplast K s.r.o.

Budete-li vyměňovat stará dřevěná okna, zvolte plast nebo hliník /
Budete-li vyměňovat stará dřevěná okna, zvolte plast nebo hliník /

Portfolio nabízených služeb firmy Proplast K s.r.o. je vskutku rozměrné. Odborníci v oboru s 15letou praxí zajistí řadu činností, o které je velká poptávka. Jejich silnou stránkou a do jisté míry výhodou oproti konkurenci je fakt vlastní výroby konstrukčních a stavebních prvků realizovaná od roku 2001 a certifikace ČSN EN ISO 9001:2009.

Okna, dveře, vrata nebo zimní zahrady

Rozhodnete-li se vyměnit vaše stávající okna a dveře za nové, zřejmě přemýšlíte o plastu nebo hliníku. Plastová okna a hliníková okna představují prvky s dlouholetou životností, téměř nulovou údržbou a rozličnými stylovými provedeními.

Další kategorií, která s okny úzce souvisí minimálně co do stejnorodosti designu, jsou vchodové dveře. Také na ně jsou kladeny zvýšené požadavky.

V zimní zahradě najdete vždy tolik potřebný klid a zákoutí pro relaxaci /
V zimní zahradě najdete vždy tolik potřebný klid a zákoutí pro relaxaci /

Zapomínat by se nemělo ani na garážová vrata. Ty zajišťují jednak vzhledovou stránku věci, ale rovněž tolik potřebnou bezpečnost a komfort.

Máte-li k tomu prostory, vyplatí se taktéž realizace zimní zahrady. Jde o místo, které vytvoří oázu přírody přímo u vás doma. Různě velké zákoutí bude představovat relaxaci a odpočinek kdykoliv to budete vyžadovat!

I při požadavku na zasklívání lodžií je vám společnost k dispozici. Samozřejmostí je pochopitelně široká paleta nejrůznějších příslušenství a doplňků, které se přijdou vhod k novým oknům, dveřím, vratům a stínící technice. Chcete-li mít jistotu dobře odvedené práce, která vám bude přinášet kýžený efekt, bez profesionálního přístupu se neobejdete, spolupráce s Proplast K s.r.o. není vůbec špatným řešením!

Tags : bytové prvkydesignmoderní styl

Komentáře k článku