close

wooden-toilet-house-1342391-mToaleta je místem, kde člověk sice moc času nestráví, ale sem tam se tam během dne objeví a chvilku tam posedí. A tak by toaleta stejně tak jako všechny ostatní místnosti v domě měla působit příjemně a útulně, tak aby se na ní člověk cítil dobře. Jaké jsou možností zkrášlení toalety?

Toaleta je místem, na které se zas tolik nedbá. Důležité je, aby záchod prostě a jednoduše sloužil. Z druhé strany na oprýskaném či tmavém a ponurém místě se vám potřeba nebude vykonávat zrovna dobře.

Kachličky

Při výstavbě toalety můžeme toaletu doladit do námi požadovaného tónu díky kachličkám a obkladům. Většinou volíme stejné obklady, jaké jsme vybrali pro koupelnu.

Pokrývka na prkýnko

Zajímavým zpestřením vaší toalety může být pokrývka na prkýnko od toalety. Vybírat můžete v různých odstínech i s různými vzory.

Pokrývku zkuste sladit s rohožkou, a to aspoň odstínově.

Zajímavý osvěžovač

Další možností dekorace toalety je osvěžovač. Osvěžovače jsou dnes vyráběny o různých velikostech a tvarech. Mohou tak připomínat okrasné kameny atd.

Květina? Proč ne?

Napadlo vás někdy dát si na záchod květinu? Že ne? Vždyť to není špatný nápad, aspoň vdechnete vašemu záchodu život, a to jiný než ten bakteriální.

Tags : toaletaZáchod
Markéta Vlková

The author Markéta Vlková

Leave a Response